CZK/€ 25.335 -0,12%

CZK/$ 23.337 -0,17%

CZK/£ 29.595 -0,23%

CZK/CHF 26.550 -0,08%

10. 09. 2013

0 komentářů

Subjekty:

DAR OD NADACE KOMERČNÍ BANKY JISTOTA POMŮŽE V ČERVENÉM MLÝNU VŠESTUDY

 


 

Domov pro seniory Červený mlýn Všestudy je příspěvkovou organizací Středočeského kraje. Svou péči a zázemí poskytuje osobám, které kvůli svému věku a zdravotnímu stavu vyžadují pomoc druhých. K dispozici domov nabízí 34 lůžek a 16 lůžek pro klienty s potřebou vyšší péče.

„Každého daru, který nám pomůže vylepšit prostředí pro naše klienty, si velice vážíme. Zvláště nyní, kdy odstraňujeme škody po nedávné povodni, vítáme každou finanční pomoc. Peněžní prostředky od Nadace Komerční banky Jistota použijeme na nákup koupacího lůžka, zahradního nábytku a vybavení pokojů pro klienty domova,“ uvedl Petr Kubíček, ředitel organizace.

Nadace Komerční banky Jistota dlouhodobě spolupracuje s hospici a domovy pro seniory. „Uvědomujeme si, že zařízení pečující o seniory a dlouhodobě nemocné hrají v naší stárnoucí společnosti významnou úlohu. V rámci finančních možností Nadace proto chceme i nadále jejich provozovatele finančně podporovat,“ řekla za Nadaci KB Jistota předsedkyně správní rady Sylva Floríková. 

Nadace Komerční banky Jistota patří mezi desítku největších firemních nadací v České republice. Za posledních 10 let rozdělila mezi potřebné částku přesahující 50 mil. korun. Detailní přehled poskytnutých darů i přehled dárců zveřejnila Nadace ve výroční zprávě a na svých internetových stránkách.

 

REKLAMA

 

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Invalidita - pojištění invalidity - invalidní důchod

Důsledky postižení dítěte pro rodinu

Je zcela přirozené, že všichni rodiče chtějí mít zdravé dítě. Někteří rodiče mají již před narozením dítěte dopředu představu o tom, jak by mělo jejich dítě vypadat, či čím by se mohlo v budoucnosti stát. Je tedy zřejmé, že pokud se jejich dítě nenarodí zdravé či získá […]

Text: Michaela Drvotová

04. 05. 2018


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *