Neděle 27. září. Svátek má Jonáš.

Čtyři týdny Rodinné konsolidace úvěrů od GE Money Bank – sloučené závazky za 700 milionů korun

Silný, 24% nárůst počtu poskytnutých Konsolidací – to je výsledek, kterého dosáhla GE Money Bank během prvních čtyř týdnů od uvedení druhé generace tohoto produktu na trh. Díky inovaci, která umožňuje sloučit závazky až tří členů rodiny, dosáhla hodnota poskytnutých Konsolidací půjček od GE Money Bank za toto krátké období již více než 700 milionů korun.

„Od konce února jsme zaznamenali skutečně významný nárůst zájmu o Konsolidaci. Zvýšila se návštěvnost našich webových stránek, počet volání na informační linku a vysoký je i počet žádostí o Konsolidaci. Z toho je zřejmé, že inovovat i zavedené bankovní produkty stále dává smysl. Prospívá to finančnímu zdraví našich klientů i našemu obchodu,“ říká Radek Ženka, manažer spotřebitelských úvěrů GE Money Bank.

GE Money Bank poskytla od 20. února 2012, kdy byla na trh uvedena Konsolidace rodinných půjček, do 18. března celkem 3 207 Konsolidací. To znamená nárůst o 24 %. Celkový objem těchto Konsolidací činil 703 mil. korun, což je o 24 % více než v předchozím období. Zvýšila se i průměrná částka úvěru, která aktuálně činí 225 tis. korun. O 11 % se zvýšil také počet úvěrů, které konsolidujeme od ostatních poskytovatelů půjček.

Největší novinkou druhé generace Konsolidace půjček je možnost společně konsolidovat závazky až tří členů rodiny. Žadatelé tak mohou společně dosáhnout větších úspor, než kdyby konsolidovali své úvěry jednotlivě. V rámci jedné žádosti lze sloučit několik typů úvěrů, jako jsou spotřebitelské půjčky, kontokorenty, kreditní karty i půjčky od splátkových společností do maximální výše 600 000 Kč.

Dobu splácení je možné rozvrhnout dle potřeb klienta. Pokud chce žadatel maximálně ušetřit a nevadí mu stejná nebo o něco vyšší měsíční splátka, lze dobu splácení zkrátit na minimum. Pokud je naopak pro klienta zásadní nižší splátka, lze dobu splácení rozložit až na 96 měsíců.

Nově si klient může sám zvolit datum splátky dle svých aktuálních potřeb. Konsolidaci půjček lze také kdykoliv předčasně splatit, a to v plné výši nebo částečně. V případě potřeby má klient navíc možnost získat další finanční prostředky.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.