CZK/€ 25.155 -0,32%

CZK/$ 23.470 -0,62%

CZK/£ 29.361 -0,01%

CZK/CHF 25.687 -0,48%

18. 12. 2013

0 komentářů

Subjekty:

Česká spořitelna – penzijní společnost má nejvíce účastníků doplňkového penzijního spoření, téměř 30 %

 


 

Na dosažení obchodních výsledků se podílela především rozsáhlá pobočková síť České spořitelny. Těší nás rostoucí zájem o tento nový produkt, který nabízí klientům na trhu unikátní výhody v podobě státního příspěvku, daňových odpočtů a možnost využití předdůchodu,“ uvedl Aleš Poklop, předseda představenstva a generální ředitel Česká spořitelna – penzijní společnosti.

Česká spořitelna – penzijní společnost nabízí od 21. října 2013 svým klientům možnost upravit kontaktní údaje nebo měnit smluvní podmínky u produktů penzijního zabezpečení z pohodlí domova. Využívá aplikace internetového bankovnictví České spořitelny SERVIS 24, díky které mohou klienti České spořitelny provádět celou řadu operací. U produktů penzijního zabezpečení nabízí SERVIS 24 úpravu kontaktní adresy a umožňuje uvedení telefonického kontaktu či e-mailové adresy účastníka důchodového spoření, doplňkového penzijního spoření nebo penzijního připojištění. Dále klient může měnit výši příspěvku účastníka, oznámit zahájení nebo ukončení příspěvků zaměstnavatele a upravit sjednané druhy penzí u doplňkového penzijního spoření nebo penzijního připojištění.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz

 


Související články

Češi neradi riskují

Češi neradi riskují v kartách a bojí se investovat do akcií i start-upů

Pro Čechy je nejdůležitější morálka. Co si o nich, kdo myslí, je dokonce pro mnohé důležitější než jejich zdraví. Za riskantní považují například lhát v daňovém přiznání, ale i investovat do akcií a start-upů. Ještě větší hazard však vidí v sázení. Vsadit v kartách denní výdělek považuje za velký risk […]

Text: František Veselý

20. 12. 2019

Polská vlajka

Nový penzijní projekt v Polsku

Z regionu střední Evropy chodily v posledních letech spíš špatné zprávy pro tamní penzijní fondy. Polsko v roce 2013 snížilo jednorázově vládní dluh tak, že škrtlo pohledávky 2. pilířových penzijních fondů. Následovalo tak Maďarsko, inspirovalo Slovensko a v poslední fázi také likvidaci 2. pilíře v ČR.

Text: Jan Maňák

25. 09. 2018


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *