Pátek 04. prosince. Svátek má Barbora.

Allianz Direct spustil nový portál a láká na slevy

Allianz Direct přichystal tento týden novou aplikaci www.AllianzDirect.cz s novým modernějším designem, přehlednějším uspořádáním a možností uzavřít cestovní pojištění, autopojištění a další produkty. Pohodový design upozorňuje veselým způsobem na nové možnosti v cestovním pojištění. Zaměřuje se i na mladé lidi, kterým nabízí speciální slevu.

Průměrný věk lidí, kteří si uzavírají smlouvu s Allianz Direct je 38 let. Liší se však podle toho, zda si pojišťují majetek nebo auto. V prvním případě se totiž pohybuje lehce nad 42 lety a ve druhém naopak pod 35 lety.

U značky, která reprezentuje největší pojišťovnu na světě v neživotním pojištění, uzavře prostřednictvím internetu každý rok pojistku o více než 25 procent lidí více, než rok předešlý. Nejčastěji jsou mezi nimi obyvatelé Prahy, kterým šlapou na paty lidé ze severní a jižní Moravy. Internet není cizí ani seniorům, o čemž svědčí, že jenom během prvních šesti měsíců letošního roku si prostřednictvím internetu s Allianz Direct uzavřelo pojistku také více než 500 klientů starších 70 let.

Přesvědčte se sami, že sjednání pojištění online nebylo nikdy rychlejší a pohodlnější! Na stránkách Allianz Direct je možné sjednat si komplexní autopojištění, tedy povinné ručení a havarijní pojištění s výběrem z řady připojištění, cestovní pojištění s neomezenými léčebnými výlohami v zahraničí, pojištění majetku a odpovědnosti občanů a také penzijní připojištění, které klientům Allianz penzijního fondu opět připsalo za loňský rok největší zhodnocení na domácím trhu.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.