CZK/€ 24.735 -0,06%

CZK/$ 22.795 -0,26%

CZK/£ 29.035 -0,10%

CZK/CHF 24.969 -0,04%

30. 11. 2017

0 komentářů

Subjekty:

Aleš Jelínek odchází z Allianz. Novým členem představenstva bude od příštího roku Alexander Hollmann.

 

Člen představenstva Allianz pojišťovny a Allianz penzijní společnosti a Chief Operating Officer Aleš Jelínek se po třech letech v představenstvu rozhodl pokračovat ve své kariéře mimo Allianz. Od 1. prosince proto odchází a zodpovědnost za resort COO převezme od 1. ledna 2018 Alexander Hollmann.

Loading 

Alexander Hollmann vystudoval německou University of Mannheim a své vzdělání si doplnil také na University of Waterloo v Kanadě a na ukrajinské Kyiv National University of Economics. Pracoval ve společnosti Accenture, kde působil v rozličných pozicích v IT a projektovém managementu. V Allianz SE působí od roku 2012 a po celou dobu se podílel na velkých změnových a strategických projektech v oblasti IT a Operations.

Jeho zkušenosti pro nás budou velkou devizou, neboť Alexander je odborníkem s velkými znalostmi a jasnou vizí v oblasti, kterou se vydáváme a kterou v České republice považujeme do budoucna za klíčovou,“ řekl k jeho příchodu předseda představenstva Allianz pojišťovny Jakub Strnad.

Tisková zpráva Allianz pojišťovna, a. s.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz

 


Související články

Životní pojištění v hledáčku organizovaných podvodníků

Pojistných podvodů rok od roku přibývá. Největší počet podvodů je tradičně zaměřeno na pojištění motorových vozidel. Vynalézavost podvodníků ale nezná mezí a proto se v poslední době stále více setkáváme s podvody v úrazovém a životním pojištění. Podvádějí klienti, poradci, lékaři i rehabilitační pracovníci. Rozšiřovat se začaly i organizované pojistné podvody. 

Text: Jana Zámečníková

19. 01. 2016

Spoluúčast na havarijním pojištění si dobře spočítejte. Škoda vás může vyjít draho

Ke každému vozidlu je dobré mít i havarijní pojištění. Jak se ale orientovat v pojistkách a jaký vliv na naše rozhodnutí bude mít spoluúčast při sjednané smlouvě? Spoluúčast na škodní události je dvojsečným nástrojem pro mnoho pojišťoven. Na jednu stranu tu máme podstatně levnější havarijní pojištění, na straně druhé ale leží nemožnost hlášení drobné škody.

Text: Jan Lukeš

27. 08. 2015


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *