Pondělí 27. září. Svátek má Jonáš.

Air Bank spustila cestovní pojištění. Zaplatí se samo a funguje už za čtyři hodiny

Air Bank svým klientům od dnešního dne nově nabízí cestovní pojištění. Pojištění na cesty jde zařídit velmi snadno, je platné dokonce už za čtyři hodiny, a ještě se samo zaplatí z účtu klienta. Klienti se mohou pojistit na jednotlivá rizika anebo využít některou z už předem připravených šablon pro nejrůznější typy cest. Cestovní pojištění navíc také umožňuje uložit si údaje o všech spolucestujících a využít je pak i pro další cesty.

Cestovní pojištění připravila Air Bank společně s MAXIMA pojišťovnou, asistenční službu zajišťuje AXA Assistance. Klienti banky si pojištění zařídí snadno a rychle ve svém internetovém bankovnictví. Pojistné se jim pak automaticky strhne z jejich účtu. Na cesty do zahraničí je možné se pojistit i na pobočce banky nebo stačí zavolat na kontaktní centrum. Air Bank by už brzy chtěla klientům umožnit, aby si cestovní pojištění mohli zřídit i přes mobilní aplikaci.

 „Cestovní pojištění patřilo u našich klientů mezi nejžádanější nové služby. Chtěli jsme jim proto nabídnout pojištění, které je i díky předpřipraveným šablonám nezatíží žádným zdlouhavým zařizováním a hlavně je na cestě ochrání. Navíc se pojistné z účtu klienta samo zaplatí a údaje o cestovatelích a zvoleném pojištění zůstanou uložené i pro příští cestu,říká Robert Štefl, šéf produktového týmu Air Bank.

Klienti mají možnost si sami naklikat, na co se chtějí na své cestě pojistit. Zvolit si mohou také připojištění pro nejrůznější typy rizikových sportů, pojištění zavazadel, trvalých následků způsobených úrazem nebo i pomoc právníka po telefonu. Pojištění si tak uzpůsobí podle sebe a zároveň hned vidí, kolik je jednotlivé položky budou stát. Pro ty klienty, kteří si sami nic volit nechtějí anebo se obávají, že by na něco důležitého zapomněli, je připraveno hned několik šablon pro nejrůznější typy cest.

Pojistit lze až deset lidí najednou, a to jakéhokoliv věku. Dokonce není nutné, aby klient, který pojištění pro skupinu uzavírá, byl zároveň sám pojištěný. To se hodí třeba tehdy, když klient pojišťuje svoje dítě na zahraniční školní pobyt. Vycestovat je pak možné do jakékoliv země. Mezi další výhody cestovního pojištění od Air Bank patří také to, že si zapamatuje údaje o všech cestovatelích včetně toho, na co se pojistili. Před dalšími cestami pak není nutné už znovu nic vyplňovat, a pro klienta se tak zřízení pojištění opět zjednoduší a urychlí. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.