Neděle 24. října. Svátek má Nina.

Air Bank klientům nově nabídne pojištění půjčky, žádost o platební kartu už i v aplikaci a také jednodušší sjednání dětského disponenta

Air Bank dál zjednodušuje přístup ke svým službám. Nově tak mohou klienti banky o novou nebo náhradní platební kartu zažádat i v mobilní aplikaci My Air nebo sjednat dětského disponenta na základě cestovního pasu dítěte. Banka plánuje v průběhu prosince nabídnout také další pojištění.

Air Bank od března letošního roku umožňuje klientům, aby jako disponenta ke svému účtu přidali také své dítě od deseti let věku. Banka tuto možnost pro rodiče nyní zjednodušila a kromě dětského občanského průkazu mohou klienti nově jako identifikační doklad předložit i cestovní pas dítěte. Dětského disponenta mohou klienti nadále sjednat také online.

V mobilní aplikaci My Air najdou nyní klienti další funkci, která jim usnadní bankování. O novou platební kartu nebo o vydání náhradní platební karty mohou nově zažádat nejen v internetovém bankovnictví, ale už také v mobilním bankovnictví. To navíc znamená, že v aplikaci mohou klienti nejen žádat o vydání karty, ale zároveň rovnou poté v tom samém mobilním bankovnictví tuto novou kartu zdigitalizovat pro placení chytrým telefonem (nebo hodinkami) a začít s ní ihned platit. Novinka tak má pro klienty další praktický význam. Aplikaci My Air má 70 % klientů banky a denně ji navštíví v průměru 200 tisíc unikátních uživatelů. Stále více klientů Air Bank pak své účty obsluhuje už jen přes aplikaci.

Banka také plánuje v průběhu prosince začít nabízet nový typ pojištění. Pojištění schopnosti splácet si klienti budou moci sjednat ve chvíli, kdy žádají o novou půjčku. Toto pojištění klientům pomůže dál splácet půjčku, i když se ocitnou v nepříjemných životních situacích, jako je například ztráta zaměstnání, pracovní neschopnost nebo dlouhodobé zdravotní problémy rodinného příslušníka. Banka nadále bude nabízet také pojištění pravidelných výdajů, které si může klient sjednat samostatně bez nutnosti mít u banky nějaký úvěrový produkt. Toto pojištění klientovi také finančně pomůže v situaci, kdy bude v dlouhodobé pracovní neschopnosti nebo ztratí práci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.