Equa bank

Datum založení: 0.0.0
Poznámka:

Equa bank nabízí účty mladým od 15 let

Banky 25.11.2020 0 Komentářů

Equa bank začala od 25. listopadu nabízet depozitní produkty klientům ve věku od 15 do 17 let. Mladé chce oslovit nejen nabídkou výhodných běžných účtů, ale i moderním a uživatelsky vstřícným digitálním bankovnictvím. 

Equa bank odměňuje za doporučení nového klienta

Banky 20.11.2020 5 Komentářů

Klienti Equa bank, kteří nyní doporučí nového zákazníka, mohou získat odměnu 300 korun. Odměnu získává jak nový klient, tak ten, který ho doporučí. Podmínkou je otevření nového účtu on-line. Běžný účet od Equabank patří dlouhodobě k nejlepším na trhu. Bez jakýchkoliv podmínek nabízí široké spektrum bezplatných služeb, včetně bezplatných výběrů ze všech bankomatů na světě.

Roste zájem o odložené platby – zná je 60 % zákazníků Vánočním nákupům budou dominovat české e-shopy, kde je chtějí zákazníci využít

Banky 13.11.2020 0 Komentářů

Letošní Vánoce se odehrají hlavně on-line – alespoň pokud jde o nakupování dárků. Podle posledního výzkumu Equa bank se totiž téměř 90 % Čechů starších 18 let chystá vánoční dárky nakoupit v e-shopech. Utratit za dárky pro své blízké hodlají v průměru 6300 Kč. A platit chtějí často až po obdržení zboží a až z další výplaty […]

Equa bank má zcela novou aplikaci na on-line žádosti o Minutovou půjčku

Zájemci o spotřebitelský úvěr mají nyní novou jednodušší, komfortnější a uživatelsky příjemnější možnost, jak si půjčit u Equa bank. Platí to jak pro současné, tak i nové klienty. Díky jednoduché on-line žádosti prostřednictvím webu nebo mobilu, rychlosti čerpání po podpisu smlouvy, nulovým poplatkům a nízkým úrokovým sazbám patří Minutová půjčka k těm nejvýhodnějším na trhu.

Drobné investice při platbě kartou Equa bank se za poslední rok ztrojnásobily. Investovat bez vstupního poplatku je možné do konce letošního roku

Banky 04.11.2020 2 Komentářů

Drobné investice při platbě kartou si u Equa bank za dva roky získaly velkou popularitu. Využívá je už každý třetí investiční klient. Roste zájem i o klasické investice do fondů. Proto až do konce letošního roku umožňuje Equa bank investovat bez vstupního poplatku do všech 37 fondů, které nabízí.

Lepší pojištění ke zlatým kartám od Equa bank

Banky 26.10.2020 0 Komentářů

Equa bank vylepšila od 22. října pojištění u zlatých karet. U Pojištění karty a osobních věcí rozšířila Equa bank okruh pojištěných věcí – například o služební telefon či notebook, zvýšila limity plnění a prodloužila dobu, po kterou jsou klienti chráněni. S novým Celoročním cestovním pojištěním pak klienti získávají komplexnější pojistnou ochranu proti neočekávaným situacím, které […]

Kam investovat?
Nejnovější komentáře

Pracovníci Equa bank pomáhají na informační lince ke koronaviru 1221

Banky 09.10.2020 1 Komentář

Proškolení zaměstnanci Equa bank budou od pátku 9. října pomáhat na bezplatné informační lince ke koronaviru 1221. Linka 1221 slouží pro dotazy veřejnosti související s pandemií onemocnění Covid-19.

Equa bank vylepšuje svou aplikaci: optimalizace pro iPad a nové funkčnosti

Banky 06.10.2020 2 Komentářů

Počátkem října aktualizovala Equa bank svou bankovní aplikaci – optimalizovala její zobrazení pro iPady a současně s tím nabídla klientům, kteří obsluhují svůj účet pomocí iPad, i dvě nové funkce. Další novinkou – pro všechna zařízení s iOS i Android – je možnost otvírat v prostředí aplikace dodatečné účty.

U Equa bank je možné investovat bez vstupního poplatku až do konce října

Až do konce října umožňuje Equa bank investovat bez vstupního poplatku do 37 fondů, které nabízí. Díky zájmu o tuto formu investování totiž prodlužuje „poplatkové prázdniny“ o další měsíc až do 30. října 2020. 

K převedení účtu do Equa bank stačí nyní pět kliků v mobilní aplikaci

Banky 30.09.2020 1 Komentář

Equa bank zcela digitalizovala další službu – převod účtu z jiné banky. Od poloviny září lze do Equa bank převést účet jednoduše a pohodlně pomocí její mobilní aplikace. Banka zajistí i převod trvalých příkazů a dalších plateb.