Pátek 26. února. Svátek má Dorota.

Valná hromada AFIZ zvolila nové vedení

Valná hromada AFIZ, konaná 3. prosince 2008 v Praze, schválila bez připomínek zprávu generálního sekretáře o činnosti AFIZ v roce 2008 a hlavních úkolech pro rok 2009 a vzala na vědomí zprávy o činnosti Představenstva, Dozorčí Rady a Etického výboru (tisková zpráva AFIZ).

Následně Valná hromada zvolila nové představenstvo ve složení Jan Blaschke, Jiří Klaban, Vladimír Poliak, Tomáš Prouza, Václav Tomek, Petr Stuchlík, Petr Šafránek a Martin Šefraný.

Nově zvolené představenstvo na svém prvním zasedání zvolilo svým předsedou Jiřího Klabana, prvním místopředsedou Petra Stuchlíka a místopředsedou Václava Tomka.

Valná hromada dále zvolila novou Dozorčí radu a Etický výbor. Předsedou Etického výboru byl Valnou hromadou zvolen Martin Gardavský. V Etickém výboru jsou vedle členů AFIZ tradičně zastoupeny i spotřebitelské organizace (SOS a SČS) a nově též dvě advokátní kanceláře.

Kompletní složení nových orgánů AFIZ je k dispozici na www.afiz.cz.

Na závěr byl účastníkům Valné hromady představen nový produkt komplexního profesního pojištění odpovědnosti za škody způsobené výkonem činnosti finančního zprostředkovatele a poradce, připravený exkluzivně pro členy AFIZ.

Na Valnou hromadu navázal společenský večer, na který přijala pozvání řada osobností z řad představitelů finančních institucí a veřejného života.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.