Pátek 23. dubna. Svátek má Vojtěch.

Swiss Life Select nabízí nový investiční produkt

Nový unikátní investiční produkt nese název ETF Constellation. Swiss Life Select ho nabízí ve spolupráci se světovou jedničkou ve správě aktiv, investiční společností Black Rock. Díky ETF Constellation je možné investovat do volitelných aktivně řízených investičních strategií složených z fondů ETF iShares.

Společnost Colosseum a.s. poskytne měnové zajištění do české koruny. Firma je zároveň poskytovatelem investiční služby obhospodařování majetku této investiční strategie.

Swiss Life Select očekává, že do konce roku neinstitucionální klienti zainvestují do produktu minimálně jednu miliardu korun.

V Česku, stejně jako na celém světě, výrazně stoupá popularita nízkonákladových investičních fondů, takzvaných Exchange-Traded Funds (ETF). Největším správcem těchto fondů na světě je společnost BlackRock pod značkou iShares. My jako první na trhu nabízíme našim klientům možnost investovat do aktivně řízených strategií složených výhradně z těchto nízkonákladových iShares fondů zajištěných do české koruny,“ říká Karel Šulc, generální ředitel Swiss Life Select v České republice.

Zdroj: Tisková zpráva Swiss Life Select

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.