Sobota 12. června. Svátek má Antonie.

Skupina Partners chce uvést na trh novou pojišťovnu, bude se jmenovat Simplea

Finanční skupina Partners má v plánu na začátku příštího roku uvést na trh novou pojišťovnu. Bude se jmenovat Simplea pojišťovna a v nabídce bude mít pouze rizikové životní pojištění.

Nabízené rizikové pojištění bude krýt nejdůležitější vážná rizika, jako je smrt, invaliditu a dlouhodobou pracovní neschopnost. V rámci doplňkového pojištění bude možné si sjednat pojištění proti trvalým následkům úrazu a závažná onemocnění.

To jsou jediné situace, kdy jde v životě člověka skutečně o hodně a potřebuje velkou finanční pomoc. Na všechny drobné úrazy nebo krátkodobou pracovní neschopnost stačí lidem finanční rezerva a nemá smysl si je pojišťovat,“ uvedl ředitel pojišťovny Martin Švec.

Simplea má prý být první kompletně bezpapírová pojišťovna, která bude využívat moderní technologie a mít vlastní administrativní systém.

Počáteční investice do pojišťovny činí 350 milionů korun. Návratnost je podle skupiny   osm až deset let. Právě do osmi, či deseti let, by pojišťovna chtěla dosáhnout dvouprocentního podílu na trhu životního pojištění.

Zdroj: e15.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.