Neděle 28. února. Svátek má Lumír.

Sazby hypoték v červnu pokračovaly v prudkém poklesu

BankyBydlení 14.07.2020 | 08:20 4 Komentářů

Píšeme na Hypoindex.cz: Hypotéky stále zlevňují. Během června sazby svých hypoték postupně snížila Komerční banka, Raiffeisenbank, Moneta Money Bank, mBank a Equa Bank. Opačným směrem se vydaly pouze sazby Oberbank. Titulní index GOFI 70 mapující napříč všemi bankami nabídkové sazby hypoték pokrývajících maximálně 70 % hodnoty nemovitosti (LTV) klesl v červnu z květnových 2,29 % na 2,13 %.

Více se dočtete v článku „Sazby hypoték v červnu pokračovaly v prudkém poklesu“ na serveru Hypoindex.cz.

4 komentáře: “Sazby hypoték v červnu pokračovaly v prudkém poklesu”

 1. Kamil napsal:

  Jak jsme tak s přítelkyní počítali a zvažovali možnosti, tak ta hypotéka od Equa banky zatím vypadá jako nejlepší řešení. Přítelkyně u nich už účet má, takže říkala, že s bankou jako takovou je spokojená. A snížení sazby je samozřejmě příjemné, takže do toho asi vážně půjdem

 2. Hypotéka napsal:

  O hypotéce jsme uvažovali v rámci pořízení chatičky. Momentálně tomu příležitost ještě víc přeje. Líbí se mi od Equa bank Hypotéka Plus. Tak si ještě prostuduju informace na jejich webovkách a asi s manželkou půjdeme do toho.

  • ... napsal:

   Hypotéku plus jsme s přítelem taky využili, se spouúčastí rodičů nám poskytli 100% částku na byt. ROzhodně si zajděte na pobočku, jsou tam vždycky hrozně milí a vždycky vše srozumitelně vysvětlí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.