Neděle 19. září. Svátek má Zita.

Raiffeisen nabízí svým privátním klientům nejprestižnější platební kartu

Banky 14.06.2012 | 15:53 0 Komentářů

Nejprestižnější platební kartu MasterCard World Elite se stříbrným logem MasterCard nabízí nyní první česká banka – Friedrich Wilhelm Raiffeisen ze skupiny Raiffeisen. S dalšími bankami v České republice MasterCard v současnosti o jejím vydávání nejedná.

Kreditní karta MasterCard World Elite bude vydávána pouze privátním klientům banky Friedrich Wilhelm Raiffeisen, která se zabývá správou majetku a bankovními službami pro nejbohatší klienty. Banka je jedinou finanční institucí, která splnila podmínky pro vydávání nejprestižnější karty MasterCard.

Klienti Friedrich Wilhelm Raiffeisen získají s kreditní kartou předschválený úvěrový rámec 500 tis. Kč a nespočet nadstandardních pojištění a služeb. „Vydávání karet World Elite se řídí náročnými požadavky na poskytované benefity. V této souvislosti nás velmi těší spolupráce s týmem Raiffeisenbank. Díky němu je Česká republika mezi 23 evropskými zeměmi, kde se karta World Elite vydává pro nejnáročnější klienty,“ uvádí Ivana Laňová, obchodní manažerka MasterCard Europe pro Českou republiku.

Celosvětově má oprávnění kartu World Elite vydávat 80 bank.

Zdroj: Tisková zpráva Raiffeisenbank

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.