Úterý 18. ledna. Svátek má Vladislav.

Pětici poskytovatelů platebních terminálů doplní Fio banka

Banky 04.02.2015 | 15:16 1 Komentář

Nízkonákladová banka Fio se hodlá připojit k pěti největším bankám, které zajišťují v České republice platby kartami v obchodech a na internetu. Banka nabídne službu přednostně svým klientům, kterými jsou zejména malí a střední podnikatelé. První platební terminály by se měly objevit v polovině roku.

„Vidíme poptávku na trhu a našim klientům budeme schopni nabídnout zajímavé individuální podmínky. Protože jsme nízkonákladová banka, myslíme si, že budeme schopni konkurovat nejen velkým tuzemským hráčům, ale případně i nadnárodním společnostem,“ uvedl Jan Franek, mluvčí Fio banky.

Službu, jejíž součástí je zajištění terminálu, zúčtování platby kartou z účtu nakupujícího zákazníka na účet obchodníka a úhrada poplatků mezinárodním karetním asociacím a bance, zajišťuje v současné době ČSOB, Česká spořitelna, Komerční banka, UniCredit Bank a Raiffeisenbank.  

Zdroj: iHNed.cz

Jeden komentář: “Pětici poskytovatelů platebních terminálů doplní Fio banka”

  1. Jana Cabalková napsal:

    Dobrý den, mám zájem o platební terminál, ale pracuji v zahraničí – v itálii. Potřebuji aby moji klienti mohli platit přímo v místě ubytování i skipasy platební kartou. Nemám účet u FIO banka, ale není problém přejít.
    Můžete mě kontaktovat na normálním e-mailu. Děkuji Cabalková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.