CZK/€ 25.335 -0,12%

CZK/$ 23.337 -0,17%

CZK/£ 29.595 -0,23%

CZK/CHF 26.550 -0,08%

29. 07. 2009

6 komentářů

OVB vstupuje do druhého pololetí s optimismem

 


 

Pavel Uzel, předseda představenstva OVB v České republice, včera po vzájemné dohodě s představenstvem OVB Holding AG odstoupil ze své pozice. Odstoupení Pavla Uzla nikterak nesouvisí s odvoláním Michaela Frahnerta z vedení holdingu OVB. Pavel Uzel se nyní zaměří na nové pracovní aktivity. V pražské centrále OVB Allfinanz působil od konce roku 2007.

Úkoly Pavla Uzla převezmou s okamžitou platností společně Detlef Müller, doposud vedoucí rozvoje prodeje v Německu a dlouholetý zaměstnanec OVB, a členka představenstva OVB Allfinanz Vladimíra Martincová.

Aktuální personální změny se v OVB setkaly s pozitivní odezvou,“ říká Oskar Heitz, člen představenstva OVB Holding. „Právě externí spolupracovníci, kteří v úspěchu naší společnosti hrají rozhodující roli, jmenování obou profesionálů vítají. Obzvláště Wilfried Kempchen (38 let v OVB), který nyní jako nový člen představenstva OVB Holding zodpovědný za zahraniční aktivity, je v očích spolupracovníků a poradců OVB zárukou stability a úspěchu."

OVB považuje za pozitivní, že došlo k viditelné pozitivní změně trendu poptávky po finančních produktech, která přichází po jejím útlumu v prvním pololetí. „Ekonomická situace se v evropských zemích výrazně zlepšuje,“ tvrdí Heitz. „Poptávka, především v oblasti klasických pojistných produktů, se pomalu zvyšuje.“

OVB Holding stejně jako její evropské dceřiné společnosti jsou připraveny tak, aby mohly na toto oživení včas reagovat a úspěšně působit na trhu. Na dosavadní obchodní strategii, jak na úrovni holdingu, tak v evropských dceřiných společnostech se nic nemění.

REKLAMA

Loading

Vstoupit do diskuze 6 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.czDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 

 
 • ovbák

  29 července, 2009

  Tak na Vás došlo, pane Uzle. Z tiskové zprávy čiší optimismus,takže začnete vyhazovat Podoláky, Štorky?! Začne to být o poradenství pani Martincová?

  Odpovědět

 • BL OVB

  29 července, 2009

  rozumim tomu, že se volá po vyhazovu Štorka, dělá prasárny a špatný jméno. ale co máte pořád s tím Podolákem?

  Odpovědět

 • Podoláku huš..

  30 července, 2009

  Protože je také pras.átko neschopné..

  Odpovědět

 • ex ovb

  29 července, 2009

  30% pokles produkcie je fakt pozitívny – otázka je však, kde a u koho.

  Odpovědět

 • Anonymní přispěvatel zneužil cizí jméno, které bylo odstraněno redakcí

  29 července, 2009

  Puvodne mel byt vydan tento text:
  „Pavel Uzel byl neschopny a OVB i nadale opousteji cela regionalni reditelstvi, vzdelavani poradcu a jeho pochybna kvalita byla mala/velka domu pro p.Uzlovou, z centraly odchazeji dalsi a dalsi schopni lide a letiti zamestnanci, veskere spory s byvalymi spolupracovniky jsme prohrali a zkouseli jsme o tom lhat, ovsem dneska uz vsichni vedi, ze konkurencni dolozka je pouze car papiru a muzeme ocekavat dalsi hromadne odchody. Jinak je ale vsechno fajn a vstupujeme do dalsiho pololeti naplneni optimismem …“

  Odpovědět

 • MHMO

  29 července, 2009

  Na E15 je ještě pěkný dovětek. Cituji:

  OVB je druhou největší finančně poradenskou společností v ČR. V roce 2008 dosáhla obratu přes osm set milionů korun.

  Takže už to není ta jednička, jak o sobě loni na mnoha bilboardech tvrdili ?? …:) To byla ta kampaň udělaná v pravý čas…. 🙂

  Odpovědět