Sobota 18. září. Svátek má Kryštof.

Olymp 2002, a.s. se právě připojil k Broker Consulting, a.s.

Další pohyb na českém trhu finančního poradenství!Společnost Olymp 2002, a.s., zabývající se službami v oblasti zprostředkování pojištění a finančním poradenstvím se stala členem skupiny firem významné konzultantské společnosti Broker Consulting, a.s., která v současné době působí již ve čtyřech evropských zemích. (Tisková zpráva BC)

 

Broker Consulting, a.s., která se již v minulosti úspěšně spojila s Integrated Financial Services,  svým klientům poskytuje čtyři základní služby – optimalizaci rodinných financí, finanční plán, financování bydlení a optimalizaci zaměstnaneckých výhod.

„Spojení s firmou Olymp 2002 je praktickým dopadem naplňování strategického plánu expanze společnosti Broker Consulting v následujících necelých pěti letech,“ komentuje transakci Jan Lener, ředitel pro komunikaci.

„Připojením k Broker Consulting, a.s. se naše dosavadní úspěšnost ještě mnohonásobně zvýší,“ říká Václav Pipek, předseda představenstva společnosti Olymp 2002, a.s.

Generální ředitel společnosti Broker Consulting, Petr Hrubý, dodává: „Spolupracovníci společnosti Olymp 2002, a.s. získávají výhody, zázemí a know-how velké společnosti. Společně se nám zvýší potenciál růstu díky rozšíření služeb pro klienty. Do našich řad přibudou další zkušení odborníci a v neposlední řadě i specifické know-how.“

Tisková zpráva Broker Consulting

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.