Sobota 18. září. Svátek má Kryštof.

Broker Consulting slaví 10. výročí od založení

10 let od počátku své činnosti v oblasti poskytování finančních konzultací slaví společnost Broker Consulting a.s. Bylo to deset více než úspěšných let s průměrným anuitním růstem v řádech vysokých dvojciferných čísel. Klienty se stalo 182.000 lidí. V roce 2007 společnost vytvořila obrat 346 milionů korun a zastupuje jí více než 700 spolupracovníků. Za dobu své existence vyrostla lokální česká firma ve firmu mezinárodní, působící také na Slovensku a v Rumunsku. Další expanze je očekávána již v tomto roce. (Tisková zpráva BC)

 

K významnému jubileu pořádá Broker Consulting a.s. konferenci v pražském Top Hotelu. Pro hosty bude připraveno ohlédnutí za historií firmy a především pohled do budoucna. Slavnostní večer bude příležitostí k osobnímu setkání, pobavení i relaxaci. Na programu je vystoupení řady významných osobností. Jan Lener, ředitel pro komunikaci a PR přibližuje program: „Ze světa ekonomiky přivítáme viceguvernéra ČNB Ing. Miroslava Singera, Ph.D., který bude hovořit o záležitostech okolo přijetí eura. Zajímavé informace i názory bude prezentovat také Gabriel Eichler, známý finančník. Ve večerních hodinách zpříjemní konferenci vystoupení Lucie Bílé a dalších umělců.“

Firma se aktivně věnuje kultivaci celého trhu a je zakládajícím členem asociace USF. Společnost také aktivně působí v médiích, kde publikuje odborné články a orientuje se na nezávislé, objektivní konzultace.

Jeden komentář: “Broker Consulting slaví 10. výročí od založení”

  1. Kovanda napsal:

    FKT????????????????

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.