Sobota 27. února. Svátek má Alexandr.

Nový zajištěný fond ČP Invest vydělává i při poklesu trhů

4. Zajištěný fond ČP INVEST zajišťuje investorům výnos minimálně 6 % a maximálně 60 % za 6 let.

Společnost ČP Invest svým novým zajištěným fondem reaguje na momentální situaci na trzích, která není pro běžné investory moc příznivá. „Kolísavost finančních trhů je opravdu zarážející. Jeden den se přerušuje obchodování na burze kvůli ztrátám a druhý den se naopak musí pozastavit kvůli příliš prudkému růstu,“ říká Martin Viktora ze společnosti ČP INVEST.

4. Zajištěný fond ČP INVEST odvozuje svůj výnos od výnosu akcií 15 světově známých společností se silnou značkou (Canon, Toyota, Nestle, Pepsico, Johnson&Johnson apod.) a dlouhou historií. Minimální výnos, který mohou investoři dosáhnout, a který je každoročně uzamčen, je 1 %. To v případě, že alespoň jedna z měsíčních hodnot kterékoli ze sledovaných akcií klesne v daném roce pod 75 % počáteční hodnoty.

5 % si investoři připíšou, pokud žádná z měsíčních hodnot sledovaných akcií neklesne v daném roce pod 75 % počáteční hodnoty. Pokud žádná z měsíčních hodnot sledovaných akcií neklesne pod 90 %, bude v daném roce uzamčen výnos 10 %.

4. Zajištěný fond ČP INVEST je zajímavým řešením pro všechny investory, které zklamal dosavadní vývoj jejich investice u kteréhokoliv konkurenčního fondu. Snažíme se investorům ulehčit jejich současnou situaci, a proto 4. Zajištěný fond nabízíme v rámci speciální akce první měsíc upisovacího období, tj. do 17.10.2008,  s nulovým vstupním poplatkem, aniž bychom však snižovali obvyklé odměny pro distributory,“ dodává Martin Viktora.

Zdroj: Tisková zpráva ČP Invest

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.