Pátek 25. června. Svátek má Ivan.

ČP Invest startuje tipovací soutěž na vývoj ceny ropy

Cílem soutěže je co nejpřesněji odhadnout za jakou cenu se bude ropa obchodovat 11. 11. 2008. První tři výherci získají poukaz na tolik litrů pohonných hmot, kolik bude činit cena barelu ropy v uvedený den.

Tipovat cenu ropy je možno do 15.10.2008 na stránkách www.cpinvest.cz. Rozhodující bude závěrečná (22.00 hod. SEČ) spotová cena ropy West Texas Intermediate (WTI), trh NYMEX (Nex York Mercantile Exchange) k datu 11.11.2008 – cena v USD s přesností na centy (např. 139,52 USD).
 
„Investiční tipovací soutěže jsou velmi oblíbené a značný zájem o předchozí jarní kolo, kterého se zúčastnilo přes 1400 tipujících z Čech i Slovenska, nás utvrdil v rozhodnutí akci zopakovat i nyní na podzim. Dáváme tak veřejnosti znovu šanci projevit hravého ducha, poučit se ohledně správy vlastních úspor a navíc získat hodnotnou výhru. Na jaře obdržel každý ze tří vítězů poukazy společnosti Benzina v hodnotě 4500 Kč. Uvidíme, jak se bude cena ropy pohybovat nyní,“ říká Martin Viktora ředitel marketingu ČP Invest. 

Soutěž je součástí širší reklamní kampaně na výnosy Fondu ropy a energetiky (zhodnocení 78,4 % za posledních 5 let) a zároveň odkazuje na stránky www.vydelejte.cz.

Zdroj: Tisková zpráva ČP Invest

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.