Sobota 04. dubna. Svátek má Ivana.

Nový měsíčník určený pro finanční poradce – PROFI PORADENSTVÍ & FINANCE

Na trh začátkem dubna vstoupil nový měsíčník s názvem PROFI PORADENSTVÍ & FINANCE, který je určen všem profesionálům v oboru finančního plánování. Obsahově se časopis zaměřuje na kvalitní analýzy a informační servis, strategie, rady, nápady a reportáže ze společnosti. Titul na trh uvádí společnost A 11 s.r.o. a šéfredaktorem časopisu je uznávaný odborník PhDr.Petr Fejtek, který ještě nedávno vedl konkurenční časopis FP- Finanční Poradce ve vydavatelství Economia a.s..

První tři čísla časopisu vychází v nákladu 16.000 ks a míří k registrovaným finančním poradcům u ČNB zdarma do schránek. Časopis PROFI PORADENSTVÍ & FINANCE čtenář také aktuálně pořídí zdarma na webu www.profipf.cz, kde se objeví první tři čísla zdarma ke stažení. Zde si také mohou finanční poradci objednat zvýhodněné celoroční předplatné za 495,– Kč.

Bez novinek a inovací by byl život nuda, proto jsem se rozhodl přijmout nabídku mladších kolegů vytvořit nový časopis, který bude opravdu profi a půjde více s dobou, což nám již předešlý titul neumožňoval“ sdělil šéfredaktor Petr Fejtek a dodává „Jsme otevřeni veškerým nápadům, který posunou nás a celý poradenský obor do předu.“ 

Tweet 20

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.