Středa 02. prosince. Svátek má Blanka.

Michal Knapp odchází z vedení Broker Trustu

Po necelých třech letech Michal Knapp opouští pozici generálního ředitele a předsedy představenstva společnosti Broker Trust. Po vzájemné dohodě se tak stane ke 30. dubnu. Do vedoucí exekutivní pozice ve firmě se vrací Zdeněk Sluka.

„Podílet se na rozvoji Broker Trustu v posledních třech letech byla skvělá příležitost a pracovní zkušenost. Opouštím stabilní společnost, která je ve skvělé kondici a jde po cestě jasného, organického a udržitelného růstu. Jsem hrdý na to, co jsme společně s našimi partnery dokázali. Přeji Broker Trustu na jeho další cestě vzhůru vše dobré, říká Michal Knapp. Pozici generálního ředitele zastával od října 2015.

Finanční poradenství prochází velmi dynamickým vývojem a práce finančního poradce je stále náročnější. Tento tlak může poradce zvládnout jen díky nejmodernějšímu technologickému zázemí, které mu ušetří čas, pohlídá legislativu a poskytne potřebné analytické know-how. Mými prioritami tak bude naplnění strategie digitalizace a podpory podnikání našich partnerů,“ doplňuje Zdeněk Sluka.

Zdroj: Tisková zpráva Broker Trust

Jeden komentář: “Michal Knapp odchází z vedení Broker Trustu”

  1. Ruprecht napsal:

    Koukám, že to Knapp dlouho v BT nevydržel. Jako koneckonců kdekoliv před tím. Nebo nevydrželi s ním?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.