Sobota 22. ledna. Svátek má Slavomír.

mBank a Broker Consulting otevřou BrokerPOINT

Banky 07.09.2015 | 14:45 2 Komentářů

Největší internetová banka mBank a finančně poradenská společnost Broker Consulting dnes oznámily uzavření strategického partnerství. Obě značky hodlají na českém trhu otevřít  až 70 obchodních míst pod názvem BrokerPOINT do konce roku 2017. 

mBank známe v České republice jako nízkonákladové on-line bankovnictví. Broker Consulting je naopak velice silný v osobním servisu na kamenných pobočkách i v domácnostech. Obě společnosti mají podobné hodnoty jako je férovost a zaměření na potřeby klientů a jejich spolupráce jim umožní využívat synergie svých obchodních modelů.  

 „Cílem mBank je do konce roku 2018 získat v České republice 700 000 klientů a strategické spojenectví s Broker Consulting je z našeho pohledu jednou z klíčových aktivit, která nám tohoto cíle pomůže dosáhnout,“ říká PawełKucharski, generální ředitel mBank pro Českou republikua dodává: „Internet, v němž jsme prostřednictvím našich inovací na poli mobility a přímého bankovnictví lídry, doplníme prostřednictvím strategického partnerství o fyzický svět a naše produkty nově nabídneme skupinám zákazníků, kteří preferují poradenský model komunikace s bankou.“

Zdroj: Tisková zpráva mBank

2 komentáře: “mBank a Broker Consulting otevřou BrokerPOINT”

  1. PS napsal:

    …jak se říká za všechny prachy :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.