Středa 03. března. Svátek má Kamil.

Maximal Invest od ČSOB byl upsán za osm dnů

Investice Daniel Kuchta 18.11.2008 | 16:25 1 Komentář

Veškerý možný objem zajištěného fondu Maximal Invest – ČSOB Prémiový fond 1 byl upsán během osmi dní, tedy měsíc před skončením upisovacího období.

Maximal Invest – ČSOB Prémiový fond 1 je zajištěný fond, který se prodává jako součást životního pojištění a nabízí 4% roční fixní výnos. Splatnost je pět let.

„Během prvních osmi dnů od zahájení nabídky zajištěného fondu Maximal Invest – ČSOB Prémiového fondu 1 bylo do fondu upsáno celých 500 milionů korun. Skutečnost, že se stanovený objem fondu tak rychle naplnil, jen ukazuje, že šlo o výjimečný a exkluzivní produkt. Podařilo se nám zachytit úroveň úrokových sazeb na vrcholu ještě přes jejich strmým poklesem,“ říká Jan Barta, generální ředitel ČSOB Investiční společnosti.

Dalším produktem navázaným na životní pojištění od ČSOB je fond ČSOB Maximal Invest – Fixovaný click , který je v prodeji do 26. listopadu. Splatnost fondu je 3 roky a 7 měsíců, a fond garantuje minimální výnos 8 % a maximálně 19 % za dobu trvání. Vývoj hodnoty fondu je závislý na vývoji hodnoty akcií 30 světových firem s pozitivním výhledem.

V současnosti je kromě dvou zmíněných produktů nabízen také zajištěný fond Horizon ČSOB Fixovaný růst 6.

Zdroj: Tisková zpráva ČSOB

Jeden komentář: “Maximal Invest od ČSOB byl upsán za osm dnů”

  1. Škodolibka domácí napsal:

    podruhu Barto, že jste to nenakoupili na větší objem, viď 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.