CZK/€ 24.625 +0,06%

CZK/$ 24.495 +1,29%

CZK/£ 28.989 -0,60%

CZK/CHF 25.605 +0,74%

01. 06. 2010

0 komentářů

J&T kupuje Atlantik

 


 

Kupní cena nebude po dohodě obou stran zveřejněna a dokončení transakce ještě musí schválit ČNB a Úřad pro ochranu hospodářské soutěže.

Koupí Atlantiku získáváme nejen kvalitní tým odborníků na kapitálové trhy, ale i technologické zázemí pro rozvoj služeb. Portál eAtlantik považujeme za nejlepší klientskou platformu pro obchodování s cennými papíry,“ uvedl Štěpán Ašer, generální ředitel J&T Banky. Portál eAtlantik chce společnost co nejdříve představit také na Slovensku, což podle banky zapadá do její strategie oživení Bratislavské burzy. „Věříme, že ze spojení banky s jedním z největších obchodníků na českém trhu budou profitovat zejména klienti obou společností, kterým se otevře přístup k novým produktům a službám,“ dodal Ašer.

Spolumajitel KKCG Finance, Miloslav Vyhnal, k prodeji aktiv řekl: „Společnost ATLANTIK finanční trhy jsme kupovali v situaci, kdy byla ve špatném finančním stavu. Naším cílem bylo ji restrukturalizovat, kapitálově posílit a vrátit zpět mezi nejlepší a největší hráče na kapitálovém trhu. To se nám beze zbytku podařilo. Po více než deseti letech úspěšného rozvoje a budování skupinu ATLANTIK výhodně prodáváme s mnohonásobným zhodnocením vloženého kapitálu, který plně odpovídá našim představám.

Zdroj: Tisková zpráva J&T

REKLAMA

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.czDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.