CZK/€ 25.255 -0,10%

CZK/$ 23.195 +0,28%

CZK/£ 29.968 -0,22%

CZK/CHF 26.069 -0,33%

04. 12. 2009

0 komentářů

Jan Majer odprodá podíl v Partners, zakládá Media Architects

 


 

"Honza Majer je velmi kreativní osoba a za necelé tři roky spolupráce dokázal pro Partners nejen vytvořit systém účinné komunikace s veřejností i s našimi poradci, ale i výrazně podpořit značku Partners jako synonymum spolehlivého, poctivého a odborného finančního poradenství," říká Tomáš Prouza, místopředseda představenstva Partners. 

"Při vzniku Partners jsem byl coby píšící finanční poradce jednou nohou ve světě financí a druhou v médiích. Dnes se chci věnovat výhradně rozvojovým mediálním projektům, a právě to bude podstatou činnosti Media Architects,“ vysvětluje Jan Majer. Z Partners se podle něj mezitím stala silná stabilizovaná firma, jež má rozvojou fázi za sebou , uspěla se svým přístupem finančního poradenství jinak   a teď potřebuje hlavně zefektivňovat standardní komunikační kanály.

Pracovní poměr Jana Majera v Partners končí k 31. prosinci 2009 a v nejbližší době odprodá i svůj akciový podíl v Partners. "Tyto akcie se stanou základem akciového programu Partners pro úspěšné  manažery v souladu s naším plánem učinit z těch nejúspěšnějších manažerů spolumajitele Partners. Tento akciový program poběží od roku 2010 do roku 2016," říká Tomáš Prouza.

„Prodej podílu ve společnosti Partners bych z pozice
finančního
poradce nikomu nedoporučil, hodnota těchto akcií totiž bude velmi pravděpodobně dál výrazně růst,“ říká Jan Majer. „V mém případě ale tahle řeč čísel nefunguje, jsem spíš tvůrce než správce, a proto jsem se rozhodl zajistit si kapitál a kapacitu pro realizaci vlastních projektů," dodává. Podíly v nové Majerově společnosti Media Architects mají také Petr Meissner, který dříve působil ve firmě Web Design Factory, a ekonom Jan Smetánka. Firma bude projektovat a vytvářet komunikační nástroje pro klienty, ale také provozovat vlastní média – na jaro 2010 již  společníci ohlásili start projektu Psychologie.cz.

Partners jsou nejrychleji rostoucí poradenskou firmou v České republice a úspěšně prosazují etický přístup k finančnímu poradenství. Jan Majer byl v Partners ředitelem PR a komunikace. Před vznikem Partners působil jako investiční a mediální poradce a vedl ekonomickou rubriku časopisu Reflex. Společnost Partners spoluzakládal v roce 2007 spolu s Pavlem Kohoutem, Tomášem Prouzou a Kateřinou Palkovou.

REKLAMA

Finančně-poradenská společnost Partners působí na českém trhu od roku 2007. Pod heslem "Finanční poradenství jinak" pomáhají poradci Partners dlouhodobě svým klientům v orientaci na finančním trhu. Odborníci z řad Partners publikují v předních českých médiích i na vlastním finančním webu Finmag.cz. Od roku 2008 se vybraní poradci účastní pořadu České televize Krotitelé dluhů.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářůDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *