Úterý 20. října. Svátek má Vendelín.

Investice do fotbalové ligy se ePojištění.cz vyplácí

Pojištění 03.10.2016 | 16:57 0 Komentářů

NetBrokers holding, pod které spadá ePojištění.cz, investuje v letošním roce do reklamy více než 150 milionů korun. Investice směřují i do fotbalové ligy. Součástí dohody s Fotbalovou asociací je i nabídka produktů pojištění. 

Znalost značky ePojištění.cz vzrostla díky investicím několikanásobně. Cíle má však zakladatel a spolumajitel ePojisteni.cz Dušan Šenkypl vyšší: „Nedávno jsme obdrželi i první výsledky průzkumu znalosti značky a ta se zvedla na víc než trojnásobek – z původních asi deseti na 32 procent. Cíl po dobu našeho dvouletého partnerství je hranice 50 procent.“ 

Smlouva s Fotbalovou asociací České republiky (FAČR) a STES by ale mohla přinést ePojištění.cz i nové klienty. „Domluvili jsme se STES a FAČR, že vytvoříme speciální nabídku produktů pojištění, která bude prezentována členům FAČR a která bude reprezentovat naši avizovanou podporu mládežnického fotbalu. Tento program nyní finalizujeme a bude naším cílem dostat do mládežnického fotbalu další desítky milionů a zvýšit šanci, že nám brzy vyroste další Nedvěd nebo Rosický,“ říká Dušan Šenkypl.

Zdroj: iDnes.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.