Pátek 27. listopadu. Svátek má Xenie.

Generali nabízí povinné ručení, které kryje riziko střetu se zvěří

Od začátku března začne nabízet pojišťovna Generali v rámci nového povinného ručení Generali KOMPLET krytí rizika střetu se zvěří.

Generali zaznamenala v minulém roce přibližně 1200 dopravních nehod, jejichž příčinou byl střet se zvěří. Podle statistik jde o dvě až tři nehody ze sta, přičemž žádné povinné ručení toto riziko dosud nekrylo.

Při jeho přípravě jsme vycházeli za prvé ze statistických údajů a za druhé z vlastních zkušeností,“ říká Ing. Petr Kopecký, generální ředitel a člen představenstva Generali Pojišťovna a.s. „Zahrnutí pojištění střetu se zvěří zdarma do povinného ručení ocení jistě všichni řidiči, kteří jezdí mimo město. Například těch, kteří dojíždějí každý den za prací, je celá řada,“ dodává Ing. Petr Kopecký.

Pojištění střetu se zvěří zdarma v rámci povinného ručení Generali KOMPLET zahrnuje úhradu nákladů na opravu poškozeného vozidla až do výše 100 tisíc korun, přičemž výplata pojistného plnění z pojištění střetu se zvěří nemá vliv na škodní průběh pojištění odpovědnosti vozidla.

Zdroj: Tisková zpráva Generali

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.