Úterý 25. ledna. Svátek má Miloš.

Fincentrum vypovědělo smlouvu třem zemským ředitelům

Společnost Fincentrum ke konci července ukončila spolupráci se třemi zemskými řediteli. „Tito ředitelé usilovali o odvedení části poradenské sítě a ztratili důvěru managementu i akcionáře společnosti,“ uvádí tisková zpráva společnosti Fincentrum.

„Ukončení spolupráce s kolegy, kteří se větší či menší měrou podíleli na růstu Fincentra v posledních letech, mě lidsky velmi mrzí. Nemůžeme však akceptovat snahu o dosažení krátkodobého zisku malé části obchodní sítě na úkor poradců, kteří se snaží každý den hledat ta nejlepší řešení pro naše klienty. Je naší odpovědností vůči klientům, ostatním poradcům i našim obchodním partnerům nastavit podmínky tak, aby byly férové pro všechny,“ uvedl k ukončení spolupráce Filip Duchoň, předseda představenstva a generální ředitel Fincentra.

Tisková zpráva společnosti neuvádí, o jaké zemské ředitele se jedná. V červnu Fincentrum vypovědělo smlouvu o spolupráci zemskému řediteli René Borovičkovi.

Tip: Filip Duchoň: Vypověděli jsme smlouvu zemskému řediteli René Borovičkovi

Zdroj: Tisková zpráva společnosti Fincentrum

4 komentáře: “Fincentrum vypovědělo smlouvu třem zemským ředitelům”

 1. Martin napsal:

  vysoké provize jsou i jinde, jde o komplexní podporu, lidskost, férový přístup a selský rozum….

  • Insider napsal:

   No jen aby to ve finále nebyla nafouknutá kachna jak loni v případě Partners, kde měly do Sirius Finance odejít taky stovky poradců a všichni víme, jak to dopadlo :0)

 2. Bandita napsal:

  Uvidíme kdo půjde. Fincentrum zvýšilo provize,!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.