CZK/€ 25.265 -0,04%

CZK/$ 23.672 -0,38%

CZK/£ 29.357 +0,28%

CZK/CHF 25.977 -0,36%

14. 04. 2009

3 komentáře

Edbusy v likvidaci

 


 

Společnost Edbusy rozeslala svým klientům a spolupracovníkům 10. 4. 2009 infomraci, že 8. 4. 2009 vstoupila do likvidace.

Plné znění dopisu klientům Edbusy

Vážená paní, vážený pane.

společnost EDBUSY, a.s. vstoupila dne 8.4.2009, na základě rozhodnutí mimořádné valné hromady společnosti, do likvidace. Byla změněna její forma, nově tedy zní: EDBUSY, a.s. v likvidaci.

Pro současnou obtížnou situaci je zvolený postup formou řízené likvidace tou nejlepší cestou k narovnání veškerých vztahů jak mezi společností a jejími zástupci, či klienty, tak i mezi společností a státem, potažmo klienty a státem. Proto Vás v rámci společného zájmu vyzýváme k akceptování nezbytně nutné doby odhadované likvidátorem na dobu 2–3 týdnů. V tomto období se bude likvidátor intenzivně seznamovat se všemi skutečnostmi souvisejícími s danou situací, ve které se společnost od doby zásahu státních orgánů nachází. Teprve po té vám bude likvidátor moci poskytnout kompletní součinnost s jeho osobou.

Likvidátorem společnosti byl jmenován pan Dušan Chaloupka. Dnem rozhodnutí valné hromady na osobu likvidátora ze zákona přešla působnost statutárního orgánu společnosti jednat jejím jménem. V souladu s tímto přechodem působnosti a změnou formy společnosti pozbyly platnosti veškeré plné moci udělené před prohlášením likvidace, tedy jediným oprávněným za společnost jednat, podepisovat, uzavírat obchody či dohody je výlučně likvidátor společnosti, případně osoby jím zmocněné.

REKLAMA

Více viz. tiskové prohlášení na stránkách www.edbusy.cz v Členské i Klientské sekci.
(Do Klientské sekce mohou vstoupit pouze ti Klienti, jež mají uhrazenu alespoň jednu zálohovou platbu na objednávku služeb Zprostředkovatele společnosti EDBUSY, a.s. po zadání 10-ti místného čísla Zprostředkovatelské smlouvy a 5-ti místného čísla Žádosti o zprostředkování finančních prostředků začínající písmenem F.)

e-mail na likvidátora: likvidatoredbusy@seznam.cz

V obchodním rejstříku likvidace ještě není zanesena.

Loading

Vstoupit do diskuze 3 komentáře

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Wirecard

Zpráva vyšetřovací komise ve věci Wirecard odhaluje selhání všech kontrolních mechanismů

Foto: Shutterstock Politickou odpovědnost za včasné neodhalení podvodu v případu Wirecard by měl nést německý ministr financí, myslí si opozice. Jeho resort má totiž dohlížet na tamní úřad pro finanční dohled – BaFin. Spolkový soud přitom zamítnul stížnost hlavního auditora firmy Wirecard Andrease Loetschera a bylo tak možné […]

Text: Veronika Hejná

30. 06. 2021

Tunel z peněz - peníze - USD

IPC: Dokonalá investice, nebo podvod?

„Dejte nám alespoň 500 000 Kč, my pro vás vytvoříme svěřenský fond, prostředky za vás investujeme a každý rok je tak zhodnotíme o 9,2 %.“ Zní to jako lákavá nabídka. Pokud se ale na společnost a její fungování podíváte blíže, vaše přesvědčení o dokonalé investici se může rychle […]

Text: Martin Dočekal

01. 07. 2019


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 

 
 • Pepa Vyskotsch

  15 dubna, 2009

  u nás ještě funguje.Gratuluji!

  Odpovědět

 • xy

  15 dubna, 2009

  no len je smutne že ten tvoj nie

  Odpovědět

 • Jozsef Lengyel

  16 dubna, 2009

  To by mne zajímalo, jak může likvidace společnosti narovnat vztahy klentů Edbusy se státem. To budou v rámci likvidace vyrovnány za klienty jejich dlužné daně, nebo sociální a zdravotní pojištění? Nebo snad likvidátor za ně zaplatí poplatek za psa? Jaký vztah mají klienti Edbusy se státem? Ručí snad stát za dluhy Edbusy vůči klientům?

  Odpovědět