Sobota 30. května. Svátek má Ferdinand.

Z digitální měny ethereum se na moment stala bezcenná investice

Investice 23.06.2017 | 17:10 2 komentáře

Druhá nejvýznamnější digitální měna zaznamenala tento týden výkyv, když pozvolný pokles následoval prudký pád. Během krátké chvíle cena etherea klesla z 317 dolarů až na 10 centů.

Vlnu výprodejů spustily stop lossy obchodníků, které obchodníci zadávají, aby předešli ztrátám. Poté co se veškeré prodeje uskutečnily se hodnota měny vrátila zpět na úroveň před výprodejí. Prodejní objednávka byla v hodnotě několika milionů dolarů což znamenalo obrovské ztráty některých spekulantů.

Zdroj: iHNed.cz

2 komentáře: “Z digitální měny ethereum se na moment stala bezcenná investice”

  1. Mariana napsal:

    V eth verim a myslim si, ze tie prepady ceny su len docasne a o chvilu predbehne bitcoin. Uvidime

  2. T napsal:

    Je sranda sledovat, jak nemá nikdo ani nejmenší tušení, co s kryptoměnami bude dál. Pár let zpět z toho všichni dělali bublinu, která měla splasknout. A teď se zase všichni předhání ve vizích, v nichž kryptoměny mění finanční ekosystém celého světa. Ethereum má dobře našlápnuto, zejména díky propracovanému a vyladěnému provedení (na rozdíl od Bitcoinu) – https://investplus.cz/kurzy/aktualni-kurz-ethereum-online-graf-kde-koupit-tezba-kryptomeny-cena-hodnota/ , ale nejsem si jist, zda to stačí. Nestačí světu jedna kryptoměna? Musíme jich mít několik? Je to asi jako se vším …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.