Čtvrtek 04. března. Svátek má Stela.

Dětský účet Genius má mezi rodiči úspěch

Banky Luboš Svačina 04.02.2009 | 14:41 0 Komentářů

Konto Dětský Genius od GE Money Bank má již více než 10 000 malých klientů. Při zůstatku účtu do 30 tisíc korun je účet úročen 2,5 % p.a.

„Deset tisíc spokojených zákazníků je pro nás jasný důkaz toho, že konto Dětský Genius splňuje veškerá očekávání rodičů. Jsme rádi, že je účet vnímán také jako nástroj finančního vzdělávání, což potvrzuje fakt, že jsme k němu vydali již 3 770 platebních karet Dětské Maestro," uvedl Jiří Kresl, produktový manažer depozitních produktů GE Money Bank. „Rodiče si oblíbili konta Dětský Genius také proto, že nabízejí nadstandardní roční úrokovou sazbu ve výši 2,5 procenta pro zůstatek do 30 tisíc korun, díky které mohou svým ratolestem výhodně spořit,“ dodal Jiří Kresl.

Děti starší osmi let si mohou na účet nejen vkládat své úspory, ale mohou získat také platební kartu pro výběry z bankomatu. Od 9. února bude navíc možné prostřednictvím bankomatů dobíjet mobilní telefon. Maximální celkový limit pro výběry z bankomatů a dobíjení mobilního telefonu je dva tisíce korun za měsíc.

Vedení konta Dětský Genius je zdarma a zahrnuje vyhotovení měsíčního výpisu a jeho zasílání poštou nebo elektronicky, jeden vklad a výběr hotovosti na obchodním místě GE Money Bank v měsíci, dva výběry z bankomatu GE Money Bank v měsíci, platební kartu a všechny příchozí transakce. Minimální vklad je 500 Kč.

Bezplatnou součástí dětského účtu je také Dětské pojištění, které zahrnuje krytí pro případ trvalé invalidity následkem úrazu dítěte s pojistnou částkou 200 tisíc korun. Pojistné limity a rozsah pojistné ochrany lze navíc připojištěním rozšířit (vyplácení renty v případě úmrtí zákonného zástupce). Za každé založené konto Dětský Genius GE Money Bank navíc daruje 50 korun Českému výboru pro UNICEF.

Zdroj: Tisková zpráva GE Money Bank

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.