Sobota 22. ledna. Svátek má Slavomír.

Degiro láká klienty končícího Brokerjetu

Investice 14.07.2015 | 15:17 0 Komentářů

Brokerjet České spořitelny (ČS) skončí v prosinci letošního roku. Klientům nabízí ČS bezplatný převod k Saxo bank, případně na nově připravovanou službu „Investiční makléř ČS“, kterou spustí ČS v listopadu. Společnost Degiro se snaží nalákat klienty Brokerjetu na zrušení poplatků pro trhy v USA a Německu.   

Nabídka platí od 14. července do konce srpna. „Tato nabídka je skutečně výjimečná, nicméně i naše běžné poplatky jsou hluboko pod úrovní poplatků Saxo Bank na jakémkoli trhu, a to až o 96 %. Proto by investoři měli zvážit prodej svých aktiv a jejich opětovný nákup, který se jim ve výsledku vyplatí více než časově náročný převod portfolia,“ říká Jan Brabec, mluvčí společnosti Degiro pro Českou republiku.

K bezplatnému přechodu klientů Brokerjetu k Saxo Bank Jan Brabec dodává: „Takto ušetřené finance budou kvůli vysokým poplatkům u Saxo Bank ztraceny během jednoho až dvou obchodů. Naše poplatky zůstanou nízké navždy.“

Na nové klienty se připravila i Fio banka. Nabízí zdarma převod stávajícího portfolia cenných papírů, a to až do konce ledna 2016.

Zdroj: Tisková zpráva DEGIRO

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.