Neděle 13. června. Svátek má Antonín.

Daňové ráje jsou stále velmi oblíbené

Investice 24.09.2012 | 10:04 0 Komentářů

Stále se zvyšuje počet tuzemských podnikatelů, kteří se rozhodnou přesunoutsídlo své firmy do některého z daňových rájů. Ukázaly to statistiky společnosti Smart Companies. Letos mezi oblíbené daňové ráje patří Nizozemí, Kypr a Lucembursko, stále oblíbenější jsou i Bermudské ostrovy nebo Seychely.

 

Meziročně jde u našich klientů o nárůst cca o 15 procent, zároveň se ovšem zvyšuje i počet cizinců, kteří mají zájem si v ČR založit svoji vlastní společnost, a to celkem o 8 procent,“ říká Filip Reinoso ze Smart Companies, která se zabývá zakládáním, prodejem a následnou správou společností.

Některé země dokonce nabízejí zajímavé novinky. „Například na Britských Panenských ostrovech, které jsou již řadu let velmi populární, dochází ke změně, která velmi ulehčí práci při pojmenování společnosti – nyní je možné opětovné použití názvu. Určité jméno lze použít ihned poté, co tímto jménem původně pojmenovaná společnost zanikla, nebo po té, co původní společnost změnila své jméno,“ doplňuje Filip Reinoso ze Smart Companies.

Zdroj: Tisková zpráva Smart Companies

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.