Středa 03. března. Svátek má Kamil.

ČSOB představuje nový Spořicí účet s prémií

Banky Daniel Kuchta 23.03.2009 | 11:42 0 Komentářů

Nový produkt od ČSOB by měl kombinovat výhody spořícího účtu a termínovaného vkladu. Kromě základní úrokové sazby má klient možnost získat úrokovou prémii.

Konstrukce úrokové sazby u nového ČSOB Spořicího účtu je rozdělena na dvě části. První je základní vyhlašovanou sazbou a druhá je úroková prémie, kterou klient získá při ponechání peněz do konce kalendářního roku. Výše prémie je garantována po celý kalendářní rok a připsána na konci roku.

Klient má tak peníze kdykoli k dispozici, ale při jejich uložení do konce roku pak může získat lepší zhodnocení.   „Klienti v současné době požadují hlavně jistotu, dále pak přiměřené zhodnocení. Chtějí mít peníze bezpečně uloženy a zároveň být připraveni na horší časy. ČSOB Spořicí účet s prémií klientům peníze ochrání, neomezuje je v přístupu k nim a nabízí i mimořádnou úrokovou prémii za věrnost,“ popsal nový produkt Pavel Kratochvíl, výkonný manažer segmentu Spoření a investice ČSOB. „V rámci uvedení této novinky navíc nabídneme klientům, kteří si účet sjednají do konce dubna, mimořádnou výši úrokové prémie,“ doplnil Pavel Kratochvíl.

Zdroj: Tisková zpráva ČSOB

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.