Sobota 25. září. Svátek má Zlata.

ČSOB pojišťovna představila investiční životní pojištění Variace

Pojišťovna ČSOB v těchto dnech uvedla na trh svůj nový produkt: variabilní investiční životního pojištění VARIACE. Investiční složku pojištění tvoří 5 podílových fondů z dílny ČSOB.

Investiční životního pojištění VARIACE od ČSOB pojišťovny je běžně placené pojištění kombinující pojistnou ochranu pro případ smrti či dožití s investováním do podílových fondů. Část prostředků určená pro investování, jejíž poměrnou výši si určí sám klient, je investována do podílových fondů ČSOB:  ČSOB Chráněný fond, ČSOB Růstový fond, ČSOB Dynamický fond, ČSOB Akciový mix, ČSOB Realitní mix.

Pojišťovna nabízí na vyžádání klienta tzv. automatickou ochranu, což znamená že před koncem pojištění se část prostředků začne automaticky převádět do méně rizikových fondů, k nimž patří především ČSOB Chráněný fond. Nicméně klientům, kteří budou mít zájem, bude výhledově umožněna aktivní správa rozložení investiční části pomocí internetu.

Zdroj: marketingové materiály ČSOB Pojišťovny


V rámci pojištění si klient může sjednat další doplňkové pojistky pro případ vážného onemocnění, invalidity apod. Klienti mají zároveň nárok na bezplatnou asisteční službu zahrnující např. právní poradenství, hlídání dětí a další. Navíc klienti, kteří si uzavřou smlouvu do konce května získají 1 GB USB Flash Disk.

Pojištění je určeno pro zájemce ve věku 14 – 70 let s minimální pojistnou dobou 10 let s minimálním měšíčním pojistným 500 Kč. Pojistnou částku i výši pojistného lze v průběhu pojištění měnit. Pojišťovna umožňuje i mimořádné vklady.

Zdroj: Tisková zpráva ČSOB pojišťovny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.