Středa 03. března. Svátek má Kamil.

ČSOB nabízí dva nové zajištěné fondy

ČSOB v dubnu rozšiřuje nabídku zajištěných fondů o dva nové fondy.

Prvním z dvou nových zajištěných fondů je Maximal Invest – ČSOB Digitální reverzní 3, který  klientům nabídne jistotu ochrany vložené investice a při dobrých podmínkách na trhu i výnos ve výši až 55 %. Pro zhodnocení vložených finančních prostředků není třeba, aby podkladový index fondu rostl, postačí, když neklesne. Výchozí hladina výnosu je nastavena na 55 %, při každém měsíčním poklesu se odečtou 4 %. Fond má dobu splatnosti 3 roky a jeden měsíc. Maximal Invest již tradičně nabízí i pojištění pro každého od 18 do 91 let, a to bez zdravotního dotazníku.

Maximal Invest 45 navazuje na naši úspěšnou novinku z roku 2003 – ČSOB Reverzní click 1. Ten se historicky stal nejúspěšnějším zajištěným fondem. Investorům přinesl 11,52 % ročně i přesto, že se trhy stále vzpamatovávaly z krize, která vládla v předchozích dvou letech,“ vysvětluje Pavel Kratochvíl, výkonný manažer segmentu Spoření a investice ČSOB. 

Druhým fondem je ČSOB Fixovaný click 6. Ten zajistí při splatnosti po 4 letech a 7 měsících přinese investorům  minimální 5% výnos. Již v prvním období klientům nabízí vysoký fixní výnos ve výši 3,5 %. Během následujících tří období (poslední je delší) se výnos fondu bude pohybovat od 0,5 % do 6 %. Maximální výnos, kterého mohou investoři dosáhnout, je 21,5 %.

Zdroj: Tisková zpráva ČSOB

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.