Pondělí 08. března. Svátek má Gabriela.

ČSOB představila další várku zajištěných fondů

Maximal Invest – ČSOB Premium 3 kombinuje bankovní depozita s životním pojištěním. A již popáté přichází ČSOB s nabídkou zajištěného fondu ČSOB Fixovaný click.

Maximal Invest – ČSOB Premium 3 svoji strukturou navazuje jak na únorový, tak i úspěšný listopadový fond. Klientům přináší jistotu zajištěného ročního výnosu, tentokráte se jedná o fixní výnos ve výši 3,33 % ročně po dobu 6 let, a to při splatnosti pojištění. Maximal Invest – ČSOB Premium 3, kromě zhodnocení peněz přináší i pojistnou ochranu, a to pro každého bez jakéhokoliv zdravotního dotazníku.

"V dnešní době hledají klienti především jistotu zhodnocení svých peněz. Maximal Invest – ČSOB Premium 3 přináší fixní roční zhodnocení 3,33 % bez ohledu na vývoj na trhu. Po šesti letech – v době splatnosti – tak klienti zhodnotí svou vloženou investici o 21,7 %," uvedl Pavel Kratochvíl, výkonný manažer segmentu Spoření a investice ČSOB.

Evergreenem v nabídce ČSOB je také zajištěný fond ČSOB Fixovaný click. Nyní přichází ČSOB s jeho pátou emisí –  ČSOB Fixovaný click 5. Splatnost tohoto fondu je za 5 let a 7 měsíců, tedy ke konci října 2014. ČSOB Fixovaný click 5 v prvním ročním mezidobí nabídne fixní výnos ve výši 4 %. V následujících čtyřech obdobích (poslední je delší) se výnos fondu může pohybovat od 0 do 10 %. Během celého trvání investice se celkový výnos může vyšplhat až na 44 %.

"ČSOB Fixovaný Click 5 klientům nabídne minimální výnos ve výši 4 %. Dá se ale předpokládat, že recese bude již v době investičního období fondu překonána. Klienti se tím, že budou mít zainvestováno ochrání právě proti ztrátě budoucích výnosů. Díky zakliknutí 4% výnosu v prvním období investice ale klienti své peníze zhodnotí, i když 30 podkladových akcií v koši poklesne," komentuje výhody fondu Jan Barta, generální ředitel ČSOB Investiční společnosti.

Zdroj:
Tisková zpráva ČSOB

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.