Pondělí 27. září. Svátek má Jonáš.

Českou pojišťovnu nahradí na poštách ČSOB

BankyPojištění 21.10.2016 | 13:31 1 Komentář

ČSOB bude na poštách od příštího roku poskytovat nejen bankovní služby, ale i služby pojišťovací. Prodej pojištění a bankovních služeb bude banka poskytovat pod značkou Poštovní spořitelny. Česká pojišťovna na poštách od nového roku skončí.

„Skupina ČSOB chce na České poště v budoucnu poskytovat nejen bankovní, ale nově i pojišťovací služby. Takto byla formulovaná nabídka na spolupráci po 31. prosinci 2017, kdy končí aktuálně platná smlouva na poskytování finančních produktů,“ říká Petr Hutla, člen představenstva ČSOB zodpovědný mimo jiné za Poštovní spořitelnu.

„Jsme připraveni do rozvoje spolupráce s Českou poštou investovat, a to do procesů, technologií i lidských zdrojů. Naším cílem jsou inovace, jednoduchost a srozumitelnost – a to směrem k České poště a jejím klientům a zaměstnancům, kterých si velmi vážím,“ dodává Petr Hutla.

Nabídka ČSOB pojišťovny na poště by měla být plnohodnotná. „Jde například o různé druhy asistenčních služeb, které by byly určeny nejen pro krizové situace, jako jsou havárie auta nebo v domácnosti, ale které by dělaly život jednodušší a ušetřily seniorům čas a námahu − například zajištění pravidelného úklidu či nákupů za příznivější ceny, než když je kupují sami,“ řekl šéf ČSOB pojišťovny Vladimír Bezděk.

„Dalším směrem může být pojištění kybernetických rizik, jež pro fyzické osoby máme jako jediní na trhu, a k našemu velkému překvapení tento produkt vyvolal značný zájem právě mezi seniory. Úspěch na poště slibují hlavně jednoduché produkty,“ zdůraznil Vladimír Bezděk.

Zdroj: Aktuálně.cz

Jeden komentář: “Českou pojišťovnu nahradí na poštách ČSOB”

  1. Nikisek napsal:

    Ty Americký auta jsou fakt hustý.:-)
    My mame z ameriky ( Usa) BMV.:-)
    🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.