CZK/€ 25.340 -0,08%

CZK/$ 23.267 -0,42%

CZK/£ 30.156 +0,23%

CZK/CHF 26.005 -0,04%

13. 01. 2009

47 komentářů

AXA životní pojišťovna vstoupila do EF CZ

 


 

„Tento krok je součástí celosvětové strategie, kdy AXA posiluje obchodní distribuční sítě. AXA prosazuje koncept otevřené platformy, tzn., že partner nadále zprostředkovává služby i jiných finančních institucí tak, aby zůstal zachován klientský přístup,“ uvedl Tomáš Knebl, ředitel externího prodeje finanční skupiny AXA pro ČR.

„Jednání se společností AXA probíhala na vysoce profesionální úrovni. Jsem velmi potěšen důvěrou, kterou naše společnost u světové pojišťovny získala. EF CZ jsme začali budovat na zelené louce před 5 lety. Zájem skupiny AXA o vstup do EF CZ je důkazem, že naše úsilí bylo úspěšné a smysluplné. Spolupráce se společností AXA je pro nás výzvou do budoucna,“ řekl Vlastimil Bezděk, jednatel EF CZ.

Loading

Vstoupit do diskuze 47 komentářů


Související články


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 

 
 • 13 ledna, 2009

  Tak to s AXA musí být hodně špatně, když jdou do EuroFinancial. Partička co seká životní pojiskty a předstírá, že se jedná o poradenství.
  To je masakr! 🙂

  Odpovědět

 • Majk

  14 ledna, 2009

  Ale vůbec se nedivím. V honbě za uzavřenou smlouvou udělá AXA cokoli. Hlavně že to nasype. EF proslul svou schopností v náboru nových poradců a to je přesně to, co výše uvedená pojišťovna potřebuje. Mezi námi, z toho co jsem slyšel od poradců této pojišťovny, to přesně odráží situaci uvnitř společnosti.

  Odpovědět

 • Miky

  14 ledna, 2009

  Treba ted pro EF CZ vytvori exluzivni produkt lepsi nez ten, ktery vytvorila pro PFLP kvuli popore prodeje… to se to bude zase rezat 🙂
  Ale vypada to, ze z molochu na studenty vznikne dalsi super bouchaci firma celonarodne…

  Odpovědět

 • Pepa

  12 února, 2009

  „Možného reputačního rizika se nebojí ani AXA: „Společnost EF CZ již v polovině loňského roku učinila všechny kroky k tomu, aby k podobným stížnostem do budoucna nedocházelo. A to je do budoucna i naším společným cílem.““

  Ano, vylepšila vyděračskou smlouvu do které už dává rozhodčí doložku, nahrává si souhlas se smlouvou atd., ale jinak vše při starém. Podvod na studenty , kteří si chtějí přivydělat.

  Odpovědět

 • Majk

  12 února, 2009

  Přístup je v obou společnostech obdobný. V jedné se podepisuje skvělá smlouva, ve druhé v některých oblastech/není to všude, je to o lidech a o tom, co všechno jsou pro peníze schopni udělat/ lákají na pevný plat po nástupu – 10.000 po dobu 6 měsíců. Vždy ji vyplatí ji v prvním měsíci a pokud nováček nesplní plán v životním pojištění, jako že je nastavený tak, že jej málokterý splní, tak již nedostane ani korunu a po 6 měsících mu to sečtou, tu první odměnu seberou, protože neplnil dle požadavků společnosti a protože peníze již převážně nemají, tak dluží peníze. Tím je drží ve společnosti, dokud si dluh neumažou novými smlouvami. Že při nástupu je tato položka prezentovaná jako pevný plat, to již nikdo neřeší. Takže si s EF budou i po této stránce vyhovovat.

  Odpovědět

 • Pepa

  13 února, 2009

  “ Z téměř 10 tisíc lidí, kteří v nějaké formě s firmou EuroFinancial spolupracují, se objevilo cca 35, možná 40 kritických hlasů, které v průběhu několika let nashromáždilo SOS. To je naprosto mizivé procento a domníváme se, že měla-li by jakákoli společnost takové mizivé procento lidí, kteří s něčím nejsou spokojeni, považovala by to za svůj obrovský úspěch. Říká pan jednatel EF.“

  Tak proč tak mizivému počtu nespokojených neumožní zrušit smlouvu dohodou? Je to jasné. Buď provize z neprodejného produktu nebo pokuta. A ČNB stále řeší a řeší. Chtělo by to ten milionek pokuty, aby kravatáři z AXY prokoukli , kam investovali.

  Odpovědět

 • Otecko

  25 února, 2009

  http://ekonomika.idnes.cz/kontroverzni-eurofinancial-ovladla-francouzska-axa-pcc-/ekonomika.asp?c=A090224_104608_ekonomika_fih

  Odpovědět

 • POMOC

  25 února, 2009

  prosimvas je to nechutnej podvod na studenty jak uz tu nekdo rek, nemate s tim nekdo zkusenosti, jakse proti tomu branit??? jak zrusit smlouvu, zalovl uz je nekdo????????? dekuji moc!!

  Odpovědět

 • Taky podvedený

  26 února, 2009

  Těď už jenom požádat EF a taky AXU o ukončení smlouvy dohodou a na druhé straně hned stížnost u ČNB, SOS, pohrozit všem zúčastněným a uvedeným na smlouvě žalobou, medializací, informaci do novin (MF se o to zajímá) TV (černé ovce) atd.

  Odpovědět

 • shit

  27 února, 2009

  Ahoj,
  co budeš dělat, když chceš tu smlouvu zrušit? Já jsem na tom stejně. Ještě nemám uzavřené to životní pojištění, ale smlouvu u EF jo. Přídávám se k prosbě, co teď?

  Odpovědět

 • Lofashej

  4 března, 2009

  tak proč jste to podepisovali???to vás pořád musí za ručičku držet maminka????bože, vy fakt zkončíte někde ve fabrice u pásu s 8 spotřebákama na bedrech…

  Odpovědět

 • Dnes

  11 března, 2009

  No protože ho podvedli a nesdělili mu vše, co bude následovat, když nikoho dalšího nenaveze do průseru. Slib dobře placené práce by podepsalo víc i dospělých. Vsadím se , že i 90% maminek a tatínků neví, co obnáší rozhodčí doložka.
  Pokud to ještě obhajuješ, tak jsi buď z EF nebo nesoudnej. Kdyby bylo vše O.K., tak by nebyl problém ukončit smlouvu dohodou. Zaplatit skutečné náklady a nazdar. Pročpak to asi nejde?

  Odpovědět

 • jsem taky podvedena

  15 října, 2009

  Dobrý názor! pravda

  Odpovědět

 • kamila

  28 června, 2009

  at chcipnou EF CZ, podvodnici mizerni

  Odpovědět

 • podvedená

  15 října, 2009

  V případě problému s touto společností nás kontaktujte na tel. č. 774 97 97 27. Poradíme a pomůžeme Vám

  Odpovědět

 • Sdružení práv podvedených EF CZ

  28 května, 2010

  HELP – Sdružení práv podvedených

  http://www.PODVEDENI.cz

  Adresa: Ústí nad Labem, U Nemocnice 1750/4
  774/ 97 97 27

  Odpovědět

 • Podvodníci vedení Fiorym

  9 prosince, 2010

  Dejte si pozor na podnikavého chlapíka jménem Fabio Jungmann Fiory z HELP Sdružení práv podvedených, tváří se jak kamarád do deště a nejlepší přítel v nouzi, ale nejde mu o nic jiného než si nahrabat.

  Z vlastní hořké zkušenosti mohu potvrdit, že pan Jungmann je lhář nejhoršího kalibru. Bez jakéhokoliv zjišťování informací střílí od boku lži a nepravdy, aniž by se obtěžoval ověřit si pravdu. A poskytnuté informace si překroutí tak, aby vyhovovaly jemu.

  Vůbec se nedivím, že je to i vyděrač a tahá z lidí za pomoc peníze, proč by se nechtěl přiživit a lživou mediální masáží dostat svoje jméno mezi lidi? Já se jen divím, že je tolik blbých lidí, kteří mu na to skočí a ještě ho budou hájit.

  Však si to poslechněte a přečtěte sami, sám se usvědčil…

  http://www.dejtesipozor.cz/
  http://www.dejtesipozor.cz/dokumenty.html
  http://www.dejtesipozor.cz/files/trestni_oznameni.pdf

  Odpovědět

 • Podovd

  10 ledna, 2011

  Ještě, že existuje internet a diskuze. Byl jsem v tíživé situaci kterou jsem chtěl řešit se společností HELP vedenou p. Fabiem Jungmannem Fiorym.. Přišel bych akorát o další peníze a měl bych další starosti.

  Odpovědět

 • Kamil Brunclík

  24 ledna, 2011

  Úplně stejný podvodník jako firmy proti, kterým údajně bojuje a nabízí pomoc podvedeným klientům. Za poplatek předem vám všechno poví jak na tom co nejdříve budou pracovat a nakonec se nic nestane. Akorát další DLUHY!

  Odpovědět

 • Adam Kroka

  4 února, 2011

  Byl jsem podveden společností HELP nabízejí pomoc podvedeným klientům. Přitom jsou sami podvodníci. Nabízejí údajnou pomoc za finanční obnos.

  Odpovědět

 • Lukáš Prouza

  14 února, 2011

  Pozor na jednání se společností help. I já naletěl a zaplatil jsem jim za služby, které se nekonali.

  Odpovědět

 • Adam

  20 února, 2011

  Tak koukám, že jsem byl také napálen společností HELP. Už jsem jim i zaplatil a teď když si čtu příspěvky tak je mi jasné, že se ničeho nedočkám.

  Odpovědět

 • Anti EF

  21 února, 2011

  Už začínáš být trapný. Otravuješ na všech forech se stejnou blbostí a pokaždé pod jiným jménem. Ty jsi nikoho o pomoc nikdy nežádal a nic neplatil. Spíš jsi jeden z těch finanačních „machrů“ z EF. Díky Fabiovi spadla klec a teď ti hrozí vracení provizí za podvodné uzavírání životek. Na jeho místě bych to dal policii za pomluvu. Podel IP to není až tak velký problém si tě zjistit. Tak už toho nech a nedělej ostudu ostatním poradcům, kteří to dělají solidně.

  Odpovědět

 • Adam

  4 března, 2011

  Tak machr od EF opravdu nejsem. Bohužel si mě asi s někým pletete. Jsem normální občan který chěl pomoci od HELPU. Na policii za pomluvu? 🙂 Za to že řeknu svůj názor by mě měl dát někdo na policii? Myslím si že jsme svobodná země a můj názor je můj názor. A jestli se vám nelibí tak na můj komentář prosím nereagujte. Klidně si mě najděte i podle IP. S Pozdravem Adam.

  Odpovědět

 • Marek Štefl

  14 července, 2011

  Se aspoň podepište když tu něco píšete. No narovinu budu raději platit pitomí životko než dávat někomu prachy za pomoc nebo platit nějakou pitomou pokutu kde sem naletěl z mojí blbosti!

  Odpovědět

 • FFF

  15 července, 2011

  No, když vidím tvůj pravopis, tak se nedivím, že si budeš platit „pitomí“ životko. Určitě ho budeš moc potřebovat.

  Odpovědět

 • Rumburak

  31 srpna, 2011

  Ty máš ale chytrou odpověď. Co máš proti mému pravopisu? Taky ti neříkám ať nekňučíš u HELPU nebo jiných podvodných společností.

  Odpovědět

 • Hynek Sedláček

  27 srpna, 2011

  Takovéto reklamy tu chyběly ještě nějakou sem vložte každý to musí nějak zkusit viďte? Navíc sám dobře víte, že to tak není a HELP akorát zajímají poplatky předem.

  Odpovědět

 • Robert Kolomek

  28 února, 2011

  Znáte někdo společnost HELP? Koukám, že je tady samý záporný názor chtěl jsem od nich pomoci ale když vidím, že vybírají akorát peníze tak raději ruce pryč.

  Odpovědět

 • Petr Lokvenc

  11 dubna, 2011

  Plně s vámi souhlasím je to hnus když si to tady pročítám. Doufám, že s tím někdo začne urychleně něco dělat.

  Odpovědět

 • Pomluvit umí každý, dokázat umí jen...

  12 září, 2011

  TRESTNÍ REJSTŘÍK osoby FABIO JUNGMANN FIORY:
  Výpis z rejstříku trestů stahujte u našich přátel (vpravo ve prostředku klikněte na tlačítko Free&slow download a vyčkejte 30 sek na zadání veřejného klíče/kódu, stiskněte enter) zde:

  http://extabit.com/file/28ejtaesq4a3c

  Odpovědět

 • Petr

  20 prosince, 2010

  Je hyenismus skovávat se za milou tvář a lákat z lidí finanční obnos za pomoc. Dejte si všichni pozor na společnost HELP a pana Fabia Jungmanna Fioryho je to velice mazaný pán co parazituje na lidech co potřebují pomoci a neví si rady.

  Odpovědět

 • Vašek

  8 března, 2011

  Pane ANTI EF.. 🙂 Myslím si že když tady panu Adamovi vyhrožujete nějakým hledáním ip a podobné věci je slušnost se aspoň podepsat. Další věc projeďte si fóra jaké mají v ČR lidé názor na společnost HELP mé zkušenosti – negativní. A jak jste to napsal přímo i vy nekažte jméno finančním poradcům? 🙂 Pan Fiory a jeho zaměstnanci jsou finanční poradci?

  Odpovědět

 • Roger

  17 března, 2011

  Jo vyhružky to by šlo bububu umí dělat každý. Uvědomte si, že ne každému pan Jungmann asi umí pomoct! Ve dni D ani nedokazal říct JAK jim pomáha…

  Odpovědět

 • Lukáš

  30 března, 2011

  Zajímalo by mě ne jestli si pan Jungmann nebo někdo komu za to dává peníze pro něho dělá klamnou reklamu. Blogy s údajnou pomocí si umím udělat doma také.

  Odpovědět

 • K. Vaňek

  31 března, 2011

  Tak se podívej na http://www.podvedeni.cz a tam dohledáš veškeré kauzy. Tv reportáže, články z novin a rozsudky soudů. Pan Jungmann vyhrává lidem soudy a vy máte ještě tu drzost se po něm vozit 😉

  Odpovědět

 • Adam Sýkora

  18 dubna, 2011

  Tak mi to nedalo a pátral jsem po tom jak p. Jungmann pomáhá klientům nenašel jsem nic jiného než že dělá moderátora po diskotékách a má reklamu na facebooku to nemyslíte vážně?

  Odpovědět

 • Marek Michálek

  9 května, 2011

  Až něco najdete zkuste to sem dát vědět. Já se snažím zbavit jedné nevýhodné smlouvy a přemýšlel jsem, že si nechám pomoci od společnosti HELP bohužel mě odpuzují ty negativní komentáře všude po diskuzích.

  Odpovědět

 • Táta

  10 května, 2011

  Nemám důvod dělat reklamu Helpu, nepotřeboval jsem ho, naštěstí. Ale několika lidem prokazatelně pomohli zrušit rozhodčí doložku v jasně nevýhodné smlouvě s EF. Pokud uvěříte pomluvám, pak Vám nezbyde nic jiného než si pomoci sám nebo najít vlastního právníka. A to si připravte trochu víc, než cca. 6 tisic pro Help.

  Odpovědět

 • Eva Kohoutová

  16 května, 2011

  Je sice pravda táto, že ten právník stojí víc ale ten mi aspoň třeba pomůže. Společnost si jen vezme peníze a nic se neděje jsou toho plné diskuze a fóra. Pokud vám společnost „pomohla“ jak teda tady tvrdíte jako jeden z asi 10ti tak dobře… mamka

  Odpovědět

 • Táta

  16 května, 2011

  Diskuze a fóra plníš jen ty , asi bývalý „hrdý manažere“ z Eurofincialu. (v 7.09 jsi tu jako Pavel Skopal) .
  Náš právník to zpočátku viděl beznadějně a není to nějaký začátečník. I díky Fabiovi a reportážím na Nově a jinde došlo k novelizacím zákonů. Doufám, že už je to minulost a EF a AXE zůstane jen pošramocená pověst nesolidních a podvodných institucí.

  Odpovědět

 • Eva Kohoutová

  20 května, 2011

  Ano přesně a támhle na té diskuzi jsem zase Kačenka Janečková. V Republice je přibližně 10 532 770 obyvatel myslíte, si že se s někým na internetu v tu chvíli nikdy nepoznám? No být manažer EF CZ tak nechodím za společností HELP. No tak jste měli vyzkoušet jiného právníka.

  Odpovědět

 • Táta

  20 května, 2011

  Dovolil jsem si překopírovat.

  Já osobně velmi panu Jungmannovi a celému občanskému sdružení HELP – Sdružení práv podvedených děkuji. Právě mi došel rozsudek od soudu a vyhrála jsem. Byla jsem taky podvedena, firmou Eurofinancial. Ale HELP se za mě postavilo. Podali s jejich advokáty žalobu k soudu a zrušili rozhodčí doložku. Každý, kdo mi napíše, tak mu pošlu rozsudek soudu, aby věděl, že to co tady ostatní kvákaj a haněj p. Jungmanna je lež. Snaží se Vás jen nalomit, abyste nevěřili p. Jungmannnovi a jen dál seděli a nechali se okrást.
  S pozdravem Kristýna Čmelíková. Tady je můj email Armenika@seznam.cz

  Odpovědět

 • Eva

  31 května, 2011

  Jo jasně já to naprosto chápu. A ty komentáře k tomu jste četli taky? Stačí když si budu chtít udělat reklamu pro společnost nebo něco podobného a sesmolím tenhle nesmysl taky. Zajímalo by mne proč paní Čmelíková hlavně nemá klasický email….

 • Lukáš Tóth

  9 června, 2011

  Ahoj já si teda u společnosti HELP naběhl. Právní radu mi může jakýkoliv právník poskytnout za asi tak 70% nižší cenu. HELP je společností co se rozvijí na už tak podvedených klientech. Lidi dejte si pozor na jednání s nimi nebo tam vůbec nechoďte!

 • Aleš Horváth

  12 srpna, 2011

  Dobrý slova.. Je to opravdu nehorázná prasárna když jsou lidé jednou podvedeni a nakonec je ještě podvést když jim sami nabídnou pomoc fuj!

  Odpovědět

 • Lukáš Kašpárek

  3 srpna, 2011

  Mě by spíš zajímalo na kolika byl třeba dovolených. Chtěl bych se někdy s rodinou podívat do zahraničí ale nikdy se mi to asi nepovede. Naletěl jsem podvodníkům a když jsem šel pak k HELPU abych poprosil o nějakou pomoc vycucli ze mě akorát další peníze nic jiného! Připadám si jak ždímačka na peníze!

  Odpovědět