Pátek 26. února. Svátek má Dorota.

AXA životní pojišťovna vstoupila do EF CZ

Koncem roku 2008 došlo k uzavření smluv o převodu obchodního podílu mezi společností AXA životní pojišťovna a.s. a dosavadními vlastníky 50% obchodního podílu ve společnosti EF CZ, s.r.o. (Tisková zpráva AXA životní pojišťovny a EF CZ)

„Tento krok je součástí celosvětové strategie, kdy AXA posiluje obchodní distribuční sítě. AXA prosazuje koncept otevřené platformy, tzn., že partner nadále zprostředkovává služby i jiných finančních institucí tak, aby zůstal zachován klientský přístup,“ uvedl Tomáš Knebl, ředitel externího prodeje finanční skupiny AXA pro ČR.

„Jednání se společností AXA probíhala na vysoce profesionální úrovni. Jsem velmi potěšen důvěrou, kterou naše společnost u světové pojišťovny získala. EF CZ jsme začali budovat na zelené louce před 5 lety. Zájem skupiny AXA o vstup do EF CZ je důkazem, že naše úsilí bylo úspěšné a smysluplné. Spolupráce se společností AXA je pro nás výzvou do budoucna,“ řekl Vlastimil Bezděk, jednatel EF CZ.

47 komentářů: “AXA životní pojišťovna vstoupila do EF CZ”

 1. Lukáš napsal:

  Zajímalo by mě ne jestli si pan Jungmann nebo někdo komu za to dává peníze pro něho dělá klamnou reklamu. Blogy s údajnou pomocí si umím udělat doma také.

  • K. Vaňek napsal:

   Tak se podívej na http://www.podvedeni.cz a tam dohledáš veškeré kauzy. Tv reportáže, články z novin a rozsudky soudů. Pan Jungmann vyhrává lidem soudy a vy máte ještě tu drzost se po něm vozit 😉

   • Adam Sýkora napsal:

    Tak mi to nedalo a pátral jsem po tom jak p. Jungmann pomáhá klientům nenašel jsem nic jiného než že dělá moderátora po diskotékách a má reklamu na facebooku to nemyslíte vážně?

    • Marek Michálek napsal:

     Až něco najdete zkuste to sem dát vědět. Já se snažím zbavit jedné nevýhodné smlouvy a přemýšlel jsem, že si nechám pomoci od společnosti HELP bohužel mě odpuzují ty negativní komentáře všude po diskuzích.

     • Táta napsal:

      Nemám důvod dělat reklamu Helpu, nepotřeboval jsem ho, naštěstí. Ale několika lidem prokazatelně pomohli zrušit rozhodčí doložku v jasně nevýhodné smlouvě s EF. Pokud uvěříte pomluvám, pak Vám nezbyde nic jiného než si pomoci sám nebo najít vlastního právníka. A to si připravte trochu víc, než cca. 6 tisic pro Help.

      • Eva Kohoutová napsal:

       Je sice pravda táto, že ten právník stojí víc ale ten mi aspoň třeba pomůže. Společnost si jen vezme peníze a nic se neděje jsou toho plné diskuze a fóra. Pokud vám společnost „pomohla“ jak teda tady tvrdíte jako jeden z asi 10ti tak dobře… mamka

       • Táta napsal:

        Diskuze a fóra plníš jen ty , asi bývalý „hrdý manažere“ z Eurofincialu. (v 7.09 jsi tu jako Pavel Skopal) .
        Náš právník to zpočátku viděl beznadějně a není to nějaký začátečník. I díky Fabiovi a reportážím na Nově a jinde došlo k novelizacím zákonů. Doufám, že už je to minulost a EF a AXE zůstane jen pošramocená pověst nesolidních a podvodných institucí.

        • Eva Kohoutová napsal:

         Ano přesně a támhle na té diskuzi jsem zase Kačenka Janečková. V Republice je přibližně 10 532 770 obyvatel myslíte, si že se s někým na internetu v tu chvíli nikdy nepoznám? No být manažer EF CZ tak nechodím za společností HELP. No tak jste měli vyzkoušet jiného právníka.

         • Táta napsal:

          Dovolil jsem si překopírovat.

          Já osobně velmi panu Jungmannovi a celému občanskému sdružení HELP – Sdružení práv podvedených děkuji. Právě mi došel rozsudek od soudu a vyhrála jsem. Byla jsem taky podvedena, firmou Eurofinancial. Ale HELP se za mě postavilo. Podali s jejich advokáty žalobu k soudu a zrušili rozhodčí doložku. Každý, kdo mi napíše, tak mu pošlu rozsudek soudu, aby věděl, že to co tady ostatní kvákaj a haněj p. Jungmanna je lež. Snaží se Vás jen nalomit, abyste nevěřili p. Jungmannnovi a jen dál seděli a nechali se okrást.
          S pozdravem Kristýna Čmelíková. Tady je můj email Armenika@seznam.cz

          • Eva napsal:

           Jo jasně já to naprosto chápu. A ty komentáře k tomu jste četli taky? Stačí když si budu chtít udělat reklamu pro společnost nebo něco podobného a sesmolím tenhle nesmysl taky. Zajímalo by mne proč paní Čmelíková hlavně nemá klasický email….

          • Lukáš Tóth napsal:

           Ahoj já si teda u společnosti HELP naběhl. Právní radu mi může jakýkoliv právník poskytnout za asi tak 70% nižší cenu. HELP je společností co se rozvijí na už tak podvedených klientech. Lidi dejte si pozor na jednání s nimi nebo tam vůbec nechoďte!

     • Aleš Horváth napsal:

      Dobrý slova.. Je to opravdu nehorázná prasárna když jsou lidé jednou podvedeni a nakonec je ještě podvést když jim sami nabídnou pomoc fuj!

  • Lukáš Kašpárek napsal:

   Mě by spíš zajímalo na kolika byl třeba dovolených. Chtěl bych se někdy s rodinou podívat do zahraničí ale nikdy se mi to asi nepovede. Naletěl jsem podvodníkům a když jsem šel pak k HELPU abych poprosil o nějakou pomoc vycucli ze mě akorát další peníze nic jiného! Připadám si jak ždímačka na peníze!

 2. Roger napsal:

  Jo vyhružky to by šlo bububu umí dělat každý. Uvědomte si, že ne každému pan Jungmann asi umí pomoct! Ve dni D ani nedokazal říct JAK jim pomáha…

 3. Vašek napsal:

  Pane ANTI EF.. 🙂 Myslím si že když tady panu Adamovi vyhrožujete nějakým hledáním ip a podobné věci je slušnost se aspoň podepsat. Další věc projeďte si fóra jaké mají v ČR lidé názor na společnost HELP mé zkušenosti – negativní. A jak jste to napsal přímo i vy nekažte jméno finančním poradcům? 🙂 Pan Fiory a jeho zaměstnanci jsou finanční poradci?

 4. Sdružení práv podvedených EF CZ napsal:

  HELP – Sdružení práv podvedených

  http://www.PODVEDENI.cz

  Adresa: Ústí nad Labem, U Nemocnice 1750/4
  774/ 97 97 27

  • Podvodníci vedení Fiorym napsal:

   Dejte si pozor na podnikavého chlapíka jménem Fabio Jungmann Fiory z HELP Sdružení práv podvedených, tváří se jak kamarád do deště a nejlepší přítel v nouzi, ale nejde mu o nic jiného než si nahrabat.

   Z vlastní hořké zkušenosti mohu potvrdit, že pan Jungmann je lhář nejhoršího kalibru. Bez jakéhokoliv zjišťování informací střílí od boku lži a nepravdy, aniž by se obtěžoval ověřit si pravdu. A poskytnuté informace si překroutí tak, aby vyhovovaly jemu.

   Vůbec se nedivím, že je to i vyděrač a tahá z lidí za pomoc peníze, proč by se nechtěl přiživit a lživou mediální masáží dostat svoje jméno mezi lidi? Já se jen divím, že je tolik blbých lidí, kteří mu na to skočí a ještě ho budou hájit.

   Však si to poslechněte a přečtěte sami, sám se usvědčil…

   http://www.dejtesipozor.cz/
   http://www.dejtesipozor.cz/dokumenty.html
   http://www.dejtesipozor.cz/files/trestni_oznameni.pdf

   • Podovd napsal:

    Ještě, že existuje internet a diskuze. Byl jsem v tíživé situaci kterou jsem chtěl řešit se společností HELP vedenou p. Fabiem Jungmannem Fiorym.. Přišel bych akorát o další peníze a měl bych další starosti.

   • Kamil Brunclík napsal:

    Úplně stejný podvodník jako firmy proti, kterým údajně bojuje a nabízí pomoc podvedeným klientům. Za poplatek předem vám všechno poví jak na tom co nejdříve budou pracovat a nakonec se nic nestane. Akorát další DLUHY!

   • Adam Kroka napsal:

    Byl jsem podveden společností HELP nabízejí pomoc podvedeným klientům. Přitom jsou sami podvodníci. Nabízejí údajnou pomoc za finanční obnos.

   • Lukáš Prouza napsal:

    Pozor na jednání se společností help. I já naletěl a zaplatil jsem jim za služby, které se nekonali.

   • Adam napsal:

    Tak koukám, že jsem byl také napálen společností HELP. Už jsem jim i zaplatil a teď když si čtu příspěvky tak je mi jasné, že se ničeho nedočkám.

    • Anti EF napsal:

     Už začínáš být trapný. Otravuješ na všech forech se stejnou blbostí a pokaždé pod jiným jménem. Ty jsi nikoho o pomoc nikdy nežádal a nic neplatil. Spíš jsi jeden z těch finanačních „machrů“ z EF. Díky Fabiovi spadla klec a teď ti hrozí vracení provizí za podvodné uzavírání životek. Na jeho místě bych to dal policii za pomluvu. Podel IP to není až tak velký problém si tě zjistit. Tak už toho nech a nedělej ostudu ostatním poradcům, kteří to dělají solidně.

     • Adam napsal:

      Tak machr od EF opravdu nejsem. Bohužel si mě asi s někým pletete. Jsem normální občan který chěl pomoci od HELPU. Na policii za pomluvu? 🙂 Za to že řeknu svůj názor by mě měl dát někdo na policii? Myslím si že jsme svobodná země a můj názor je můj názor. A jestli se vám nelibí tak na můj komentář prosím nereagujte. Klidně si mě najděte i podle IP. S Pozdravem Adam.

     • Marek Štefl napsal:

      Se aspoň podepište když tu něco píšete. No narovinu budu raději platit pitomí životko než dávat někomu prachy za pomoc nebo platit nějakou pitomou pokutu kde sem naletěl z mojí blbosti!

      • FFF napsal:

       No, když vidím tvůj pravopis, tak se nedivím, že si budeš platit „pitomí“ životko. Určitě ho budeš moc potřebovat.

       • Rumburak napsal:

        Ty máš ale chytrou odpověď. Co máš proti mému pravopisu? Taky ti neříkám ať nekňučíš u HELPU nebo jiných podvodných společností.

     • Hynek Sedláček napsal:

      Takovéto reklamy tu chyběly ještě nějakou sem vložte každý to musí nějak zkusit viďte? Navíc sám dobře víte, že to tak není a HELP akorát zajímají poplatky předem.

   • Robert Kolomek napsal:

    Znáte někdo společnost HELP? Koukám, že je tady samý záporný názor chtěl jsem od nich pomoci ale když vidím, že vybírají akorát peníze tak raději ruce pryč.

   • Petr Lokvenc napsal:

    Plně s vámi souhlasím je to hnus když si to tady pročítám. Doufám, že s tím někdo začne urychleně něco dělat.

   • Pomluvit umí každý, dokázat umí jen... napsal:

    TRESTNÍ REJSTŘÍK osoby FABIO JUNGMANN FIORY:
    Výpis z rejstříku trestů stahujte u našich přátel (vpravo ve prostředku klikněte na tlačítko Free&slow download a vyčkejte 30 sek na zadání veřejného klíče/kódu, stiskněte enter) zde:

    http://extabit.com/file/28ejtaesq4a3c

  • Petr napsal:

   Je hyenismus skovávat se za milou tvář a lákat z lidí finanční obnos za pomoc. Dejte si všichni pozor na společnost HELP a pana Fabia Jungmanna Fioryho je to velice mazaný pán co parazituje na lidech co potřebují pomoci a neví si rady.

 5. podvedená napsal:

  V případě problému s touto společností nás kontaktujte na tel. č. 774 97 97 27. Poradíme a pomůžeme Vám

 6. kamila napsal:

  at chcipnou EF CZ, podvodnici mizerni

 7. Lofashej napsal:

  tak proč jste to podepisovali???to vás pořád musí za ručičku držet maminka????bože, vy fakt zkončíte někde ve fabrice u pásu s 8 spotřebákama na bedrech…

  • Dnes napsal:

   No protože ho podvedli a nesdělili mu vše, co bude následovat, když nikoho dalšího nenaveze do průseru. Slib dobře placené práce by podepsalo víc i dospělých. Vsadím se , že i 90% maminek a tatínků neví, co obnáší rozhodčí doložka.
   Pokud to ještě obhajuješ, tak jsi buď z EF nebo nesoudnej. Kdyby bylo vše O.K., tak by nebyl problém ukončit smlouvu dohodou. Zaplatit skutečné náklady a nazdar. Pročpak to asi nejde?

 8. POMOC napsal:

  prosimvas je to nechutnej podvod na studenty jak uz tu nekdo rek, nemate s tim nekdo zkusenosti, jakse proti tomu branit??? jak zrusit smlouvu, zalovl uz je nekdo????????? dekuji moc!!

  • Taky podvedený napsal:

   Těď už jenom požádat EF a taky AXU o ukončení smlouvy dohodou a na druhé straně hned stížnost u ČNB, SOS, pohrozit všem zúčastněným a uvedeným na smlouvě žalobou, medializací, informaci do novin (MF se o to zajímá) TV (černé ovce) atd.

  • shit napsal:

   Ahoj,
   co budeš dělat, když chceš tu smlouvu zrušit? Já jsem na tom stejně. Ještě nemám uzavřené to životní pojištění, ale smlouvu u EF jo. Přídávám se k prosbě, co teď?

 9. Pepa napsal:

  “ Z téměř 10 tisíc lidí, kteří v nějaké formě s firmou EuroFinancial spolupracují, se objevilo cca 35, možná 40 kritických hlasů, které v průběhu několika let nashromáždilo SOS. To je naprosto mizivé procento a domníváme se, že měla-li by jakákoli společnost takové mizivé procento lidí, kteří s něčím nejsou spokojeni, považovala by to za svůj obrovský úspěch. Říká pan jednatel EF.“

  Tak proč tak mizivému počtu nespokojených neumožní zrušit smlouvu dohodou? Je to jasné. Buď provize z neprodejného produktu nebo pokuta. A ČNB stále řeší a řeší. Chtělo by to ten milionek pokuty, aby kravatáři z AXY prokoukli , kam investovali.

 10. Pepa napsal:

  „Možného reputačního rizika se nebojí ani AXA: „Společnost EF CZ již v polovině loňského roku učinila všechny kroky k tomu, aby k podobným stížnostem do budoucna nedocházelo. A to je do budoucna i naším společným cílem.““

  Ano, vylepšila vyděračskou smlouvu do které už dává rozhodčí doložku, nahrává si souhlas se smlouvou atd., ale jinak vše při starém. Podvod na studenty , kteří si chtějí přivydělat.

  • Majk napsal:

   Přístup je v obou společnostech obdobný. V jedné se podepisuje skvělá smlouva, ve druhé v některých oblastech/není to všude, je to o lidech a o tom, co všechno jsou pro peníze schopni udělat/ lákají na pevný plat po nástupu – 10.000 po dobu 6 měsíců. Vždy ji vyplatí ji v prvním měsíci a pokud nováček nesplní plán v životním pojištění, jako že je nastavený tak, že jej málokterý splní, tak již nedostane ani korunu a po 6 měsících mu to sečtou, tu první odměnu seberou, protože neplnil dle požadavků společnosti a protože peníze již převážně nemají, tak dluží peníze. Tím je drží ve společnosti, dokud si dluh neumažou novými smlouvami. Že při nástupu je tato položka prezentovaná jako pevný plat, to již nikdo neřeší. Takže si s EF budou i po této stránce vyhovovat.

 11. Miky napsal:

  Treba ted pro EF CZ vytvori exluzivni produkt lepsi nez ten, ktery vytvorila pro PFLP kvuli popore prodeje… to se to bude zase rezat 🙂
  Ale vypada to, ze z molochu na studenty vznikne dalsi super bouchaci firma celonarodne…

 12. Majk napsal:

  Ale vůbec se nedivím. V honbě za uzavřenou smlouvou udělá AXA cokoli. Hlavně že to nasype. EF proslul svou schopností v náboru nových poradců a to je přesně to, co výše uvedená pojišťovna potřebuje. Mezi námi, z toho co jsem slyšel od poradců této pojišťovny, to přesně odráží situaci uvnitř společnosti.

 13. napsal:

  Tak to s AXA musí být hodně špatně, když jdou do EuroFinancial. Partička co seká životní pojiskty a předstírá, že se jedná o poradenství.
  To je masakr! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.