Pátek 05. března. Svátek má Kazimír.

Neomezené volání: Do 750 Kč

Telefonování na studené kontakty se poradcům dříve znatelně prodražovalo. Nyní je skoro zadarmo. Nejdráže lze neomezené volání získat za 750 Kč měsíčně. A jde to i levněji.

Získání klientů zejména pro začínající finanční poradce představuje hodiny a hodiny obvolávání „studených kontaktů“ a lidí z doporučení. Úspěšnost sjednání schůzky ovšem nebývá příliš vysoká, zejména bez dostatečných zkušeností a dovedností. A ani sjednáním schůzky nekončí telefonní práce poradce.

Jarní souboj mobilních operátorů zlevnil telefonní účty finančním poradcům. Společnost O2 jako první přišla s tarifem s neomezeným voláním v rámci České republiky a během několika následujících dní se k ní přidali i další operátoři. Z tisícikorunových až desetitisícových účtů za telefon se rázem stala stakorunová položka.

Tabulka 1: Neomezené tarify mobilních operátorů

Operátor

Cena

Internet

O2

749 Kč

1 GB

T-Mobile

749 Kč

1,5 GB

Vodafone

699 Kč

1,5 GB

Zdroj: Internetové stránky mobilních operátorů

Finanční poradci se ale mohou dostat ještě na nižší ceny. Všechny větší finančně poradenské společnosti mají vyjednané pro své lidi ještě lepší podmínky. A to nejen pro sebe, ale i pro svou rodinu či asistent(k)y.

Pravděpodobně bude ještě lépe. Český telekomunikační úřad vypsal aukci pásma pro čtvrtého operátora, který by měl být znám ještě do konce roku. S ním by cena neomezených tarifů mohla podle Pavla Halfara, šéfa telekomunikační firmy ha-vel, klesnout až na 500 Kč měsíčně.

Využíváte neomezený tarif?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

15 komentářů: “Neomezené volání: Do 750 Kč”

 1. Karel napsal:

  Tak to je skoro všude. To samé je i v Lloyd Morgan. Vycucají kontakty, neplatí provize a žerou se navzájem!!Ale tváří se jako profíci…

 2. Jiří napsal:

  Mám za 350,–, neomezené volaní, sms, internet 2GB (T – mobile)

  • PavelD napsal:

   To mají všichni v P

   • M4 napsal:

    v Prdeli. (Borkovce)

   • Karel Mičánek napsal:

    V P to mají všichni skoro zdarma a i tak dluží, protože si nevydělají skoro žádné peníze.

    • Karel napsal:

     Tak to je skoro všude. To samé je i v Lloyd Morgan. Vycucají kontakty, neplatí provize a žerou se navzájem!!Ale tváří se jako profíci…

   • Jana napsal:

    V Partners máte volání za hubičku, to je pravda, ale když si člověk spočítá, kolik procent z vydělaných provizí cpe do chřtánu těm darmožroutům a parazitům nad sebou ve struktuře, tak je to nejdražší volání v celém širém okolí. Dostávat 100% nebo 40% je totiž rozdíl, takže si vážení poradci v Pááártners dál plaťte svých 350 Kč a posílejte každý měsíc desetitisíce ze svých provizí šikovným klukům nad sebou. A to se vyplatí :0)

    • vasek napsal:

     Zajímavý pohled na to, jak obhájit své vyšší platby za telefon. Výše provize ze zprostředkování má vliv na výši poplatků za telefon?

     • Michal napsal:

      Vašku, tak to určitě myšleno nebylo.
      Ale co je podle vás lepší? Platit za telefon 300,– Kč měsíčně a vydělávat 15000,– Kč a nebo platit za telefon 500,– Kč a vydělávat 35000,– Kč?

      • vasek napsal:

       A není lepší vydělávat 35.000,– a volat za 350,–?… :-)
       Myslím, že srovnáváte jablka s hruškama. Mezi provizemi a tarify na volání není žádná souvislost… Tzn dražší volání nemůže být „omluvitelné“ větší provizí a naopak. Souvislost by to mělo jedině v případě, že by tarify byly dotované centrálou por. společnosti. A nevím o tom, že by tomu někde tak bylo…

     • Jana napsal:

      Dobrý den Vašku,

      vůbec jste můj příspěvek nepochopil, pan Michal jej naopak pochopil velmi dobře. Víc k tomu není co dodat, nebudu tu mlátit prázdnou slámu.

 3. credo napsal:

  Matka si u VF vyhádala za 320 Kč – bez závazku!!! (v ceně volání do všech sítí a SMS), internet a MMS v tom není, protože nic z toho nepoužívá. Takovou cenu bych si taky nechal říct, bohužel novým zákazníkům ji nenabízejí.

 4. XYZ napsal:

  Jde to ještě levněji než za 500,–Kč měsíčně, mám Vodafone, neomezený tarif za 390,–Kč včetně DPH, jen volání (SMS za tuším 10 nebo 50 haléřů), bez internetu.

  • Michal P. napsal:

   Mám na přímo po domluvě s T-Mobile CZ neomezené volání do všech sítí za 500,–Kč s DPH, neomezené SMS a internet 1,5 MB. Byl jsem připraven po deseti letech od T-Mobile odejít, pokud mi neudělají lepší cenu než zmiňovaných 750,–Kč včetně DPH. Nejdříve byli neoblomní a třikrát jsem nepochodil, pak jsem podal žádost o převod čísla ke konkurenčnímu operátorovi a do dvou dnů se ozvali sami s výše uvedenou nabídkou. Jsem maximálně spokojen.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.