Pondělí 21. června. Svátek má Alois.

Lukáš Štork alias Lukáš Mikula v poradenství skončil?

Nechvalně proslulý finanční zprostředkovatel Lukáš Štork, který se letos přejmenoval na Lukáše Mikulu, již nepracuje pro PlanSecur. Registrace mu skoničla k 26. 5. 2014.

Lukáš Mikula (dříve Lukáš Štork) již nepracuje pro PlanSecur jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel. Registrace pod společností vedenou Pavlem Uzlem, jedním z bývalých generálních ředitelů OVB Allfinanz, byla ukončena k 26. 5. 2014.

Lukáš Štork oznámil ukončení působení v oblasti distribuce finančních produktů k 31. 3. 2014. V polovině dubna byl „odvázán“ od Broker Consulting, pod kterou pracoval od konce roku 2012, ovšem hned počátkem května se „navázal“ na společnost PlanSecur. Ta ho po necelém měsíci působení ze svých řad vyškrtla.

Lukáš Štork patří mezi nejznámější finanční zprostředkovatele. V rámci svého působení v OVB Allfinanz se stal opakovaně nejproduktivnějším zprostředkovatelem v celé Evropě, za způsoby své práce byl vyloučen z AFIZu a obdržel pokutu 6 mil. Kč od České národní banky.

6 komentářů: “Lukáš Štork alias Lukáš Mikula v poradenství skončil?”

  1. Columbus napsal:

    Vážená redakce, myslím, že podle množství příspěvků u vašich článků – resp. postupně žádných komentářů u článků je vidět, že se chováte pouze jako bulvár. Cítím to tak, že trhu zprostředkování finančních produktů těmito bulvárními plky absolutně nic nepřinášíte. Věřím, že návštěvnost stránek velká, ale obsah je absolutně nezajímavý. Neberte toto jako námět na diskuzi, toto je realita.

    Hezký den.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.