Pondělí 25. ledna. Svátek má Miloš.

All Property Ltd. nevyplácí aneb Letadlo ztroskotalo

Vsadili jste na APL? Pak se smiřte se ztrátou. Letadlo ztroskotalo. All Property Ltd. nevyplácí. Překvapení? Nikoli, dlouho předpokládaný krok. Končí další pyramidový podvod pod koly neúprosné reality.

"Děkuji Vám za Vaši víru a důvěru, kterou jste mi projevili," píše v dopise klientům Chrisitan Hartmann, zakladatel, hlavní ředitel a generální tajemník All Property Ltd. Prohlášení je nadmíru dvojsmyslné. V kontextu dopisu, v němž oznamuje klientům obnovení zpětných převodů, lze vidět souvislost s trpělivostí klientů při nepříznivých okolnostech. Pod prvním smyslem lze ale nalézt i druhý: Bez víry a důvěry by letadlo vůbec nevzlétlo – a jeho zakladatel by se nemohl obohatit.

Nepřiměřeně vysoké výnosy jsou doménou podvodných společností založených na principu pyramidové hry. Letadlo vzlétá, lidé přicházejí, vkládají své peníze a dostávají bohaté výnosy. Z čeho jsou vyplácené? V první fázi z vlastního vkladu. APL slibovalo garantovaný výnos 36 % ročně. Takovýto výnos může společnost vyplácet dva a tři čtvrtě roku, aniž by vklad jakkoli zhodnotila. Jen si nesmí vkladatel vzpomenout, že chce peníze vyplatit. A ani to nemusí letadlo hned donutit k přistání.

Pyramidové hry mohou "fungovat" poměrně dlouho. Zářným příkladem je Madoffův hedge fond, který způsobil ve finálním zúčtování škodu až 65 mld. USD. Jeho letadlo letělo 18 let. Základem "úspěchu" je, aby příliv investic byl vyšší než vyplácené výnosy a divestice. A objem prostředků plynoucích do APL pravděpodobně již poklesl pod požadované výplaty stávajících klientů.

Podle zpráv od klientů APL se převody nejprve výrazně zpomalily, až ustaly zcela. Poslední registrovaný převod klientovi se uskutečnil 7. 5. 2010 – převod, o nějž klient zažádal 20. 12. 2009. V Brně se měly podle sdělení vedení APL konat semináře. Nejprve 2. 5. 2010, pak 6. 6. 2010. Oficiální důvod odložení? "Moje osobní účast při provádění a dozorování Zpětných převodů," uvádí pan Hartman v dopise klientům.

Tonoucí se stébla chytá, a tak i kapitán řítícího se letadla hledá způsoby, jak ho ještě chvíli udržet ve vzduchu. Přinejmenším tak dlouho, aby mohl vyskočit s padákem. Proč by měl šéf společnosti dohlížet na tak triviální záležitost, jako jsou bankovní převody? A konečně: Ani 6. 6. 2010 se seminář nekonal…

Za pozornost stojí i načasování konce APL. Již v březnu roku 2008 upozorňoval Daniel Kuchta ve svém článku na omezenou platnost garance výnosů: "… garance výnosů a zajištění pro investory platí pouze do 14. 11. 2009 (dával bych si na tento datum velký pozor)."  Kdo by ale této rady dbal, když mnohými příznivci "systému" bylo zpochybňováno i varování České národní banky:

"Česká národní banka upozorňuje investory na aktivity společnosti All Property Ltd., která na svých internetových stránkách nabízí v českém jazyce možnost investování do různých investičních nástrojů a současně pořádá za tímto účelem veřejné prezentace v českých městech. Společnost All Property Ltd. není oprávněna poskytovat investiční služby na území ČR podle zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, když nedisponuje potřebným povolením ČNB k této činnosti a nepodléhá tak dohledu ČNB."

Za vším hledej "systém"

Sliby vysokého zhodnocení jsou základní podmínkou úspěchu pyramidových her. Ovšem lidé v Česku po zkušenostech s podvody v prvních kampeličkách nabízejících nereálné zhodnocení a následný krach, již pouze na vysoké výnosy neslyší. Je třeba něco přidat. A tím kořením zvyšujícím "důvěryhodnost" podvodných pyramidových her je "systém".

Vždy, když se nějaká investiční příležitost schovává za dokonalý "systém", který zpravidla navíc nechce zcela rozkrýt s odůvodněním ochrany know-how, je třeba zpozornět. Ani ve světě papírových peněz podložených pouhou důvěrou v jejich hodnotu neexistuje žádný zázračný systém na zbohatnutí, který by zajišťoval nadstandardní výnosy bez zvýšeného rizika. Ostatně, o tom se nyní přesvědčují i vlády.

Zapojil/a jste se již do pyramidové hry?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

45 komentářů: “All Property Ltd. nevyplácí aneb Letadlo ztroskotalo”

 1. anonym napsal:

  DOHNALE ! Konecne vim jak vypadas, diky videu na stream.cz , pockej az te v Brne potkam, podam si te. A ty penize chci zpet do posledniho halire ! Trestni oznameni uz jsem na tebe podal, tak se tes az k tobe do baraku vlitne v noci zasahovka a nahyho te odvlecou do basy.

 2. noname napsal:

  vy jste vsichni tak hloupy, ze tomu ani nemuzu uverit. :-D. Ja to rikal od zacatku, jen jsem cekal kdy to krachne.

 3. Spokojený napsal:

  Dubai 8-7-2010
  Vážení klienti All Property Limited, Z důvodu současného pozastavení a zpoždění v oblasti vyplácení vašich základních investic, bychom vás chtěli znovu požádat o pár dní trpělivosti. Jednání s reinvestičními institucemi bylo úspěšné a my jsme ukončili prodej investičního majetku, který zabezpečoval Vaše základní investice. Důvod tohoto zpoždění, se kterým jsme se setkali, je nepředstavitelně drzý a troufalý způsob některých institucí. Jediná naše možnost byla, být připraven ke kompromisu, abychom mohli pokročit dále v přiměřené lhůtě k převodům Vašich základních investic. Vaše vklady s APL jsou bezpečné, což lze prokázat bez jakýchkoliv pochybností. Tímto ponecháme stranou veškeré mylné obvinění proti APL. To je také důvod, proč by jste neměli reagovat na lži, falešné zprávy a pomluvy. Nevěřte žádným podvodníkům a lhářům, kteří chtějí jen využít tohoto opoždění ve svůj prospěch. Vše bylo vždy jen otázkou času, s ohledem na platební struktury. Nicméně jsme vždy potřebovali spolupracovat se zúčastněnými institucemi a tato spolupráce byla nyní zdárně ukončena. Investovali jsme naše vlastní peníze v systému APL a taktéž čekáme na návrat našeho kapitálu. Stále věříme v sílu tohoto investičního programu, nicméně rozsah současné krize nebylo možno předvídat a toto je pouze začátek zhroucení finančních systémů. Mnoho našich investorů mi poslalo své soukromé historie a popsalo mi své osobní situace a já tomuto rozumím velmi dobře, ale musíme čekat na naše peníze, až budou uvolněny. Jak jsem již dříve zmínil, první vyplácení bude následovat v chronologickém pořadí, které jsme již vysvětlili dříve. Rád bych upozornil na to, že celý cyklus zasílání peněz bude trvat několik měsíců. Po zaplacení základních investic, budeme jednat o vrácení Vašich výnosů. Platba výnosů bude závislá na velkorysosti finančních ústavů a jejich snaze k uvolnění finančních prostředků.
  Znám mnoho svých klientů APL ze seminářů. Sami víte, že se na mě můžete spolehnout. Jednejte podle toho.
  Dejte nám ještě pár dní a začneme s postupným vyplácením Vašich prvotních investic a poté, krok po kroku, začneme pracovat na uvolnění Vašich zisků.
  S pozdravem
  Christian Hartmann

  • Kolemjdoucí napsal:

   Herr Hartmann už takových zdůvodnění napsal … Tohle mne opravdu pobavilo: Platba výnosů bude závislá na VELKORYSOSTI finančních ústavů a jejich snaze k uvolnění finančních prostředků.

  • Karle Dohnale, nech toho napsal:

   pokud vím, Hartmana hledá Dubajská policie, peníze měl ulité na svých soukromých účtech a Leo má zabavený pas. Jediný šéf v česku Dohnal je kdoví kde a nekomunikují ani mailem, ani telefonem. Lhali tak dlouho, že tomuto už může věřit opravdu jen velmi naivní člověk. Takých newsletterů mám v mailu tolik a od Dohnala dalších, že je jednou vytisknu a dám je Dohnalovi sežrat aby si pamatoval, že lhát se nemá. Nikde nepíše, jak se zachovají k vyloučeným klientům, s těmi nikdo nekomunikuje, přitom tito investoři nikdy nic proti smlouvě neudělali.

 4. swine napsal:

  Tak co lidi? Co s tím uděláme? Zažalujeme toho parchanta Dohnala (pokud se tak vůbec jmenuje) s jeho patronem Hartmanem (pokud vůbec existuje)? Nebo budeme čekat jestli se to samo vyvrbí? (Ve druhou variantu ale moc nevěřím. Máme vůbec nějakou reálnou šanci že uvidíme svůj vklad nebo že se ho domůžeme veřejnoprávní cestou?

  • Dožeň Dohnala napsal:

   Zatím se snažíme Dohnala najít, určitě existuje a je zalezlý jako krysa, kterou taky bezesporu je. Určitě se to samo nevyvrbí, Dohnalovi je teprve 50 let, takže máme relativně dost času mu šlápnout na krk…

   • Kolemjdoucí napsal:

    jestli si nepálí záda na pláži v Dubaji 🙂 Třeba na rozdíl od vás nepodcenil rizika a měl krizový scénář :-))))

  • investor napsal:

   zdravím vás,stále čekám na své peníze co jsem vložil v roce 2009 aní jednou jsem své peníze nevybral,tak jsem zvedavý,jestli mi pošlou zpátky moje prvotní vklady,byli to moje uspory za 3 roky co jsem našetril,jestli to nepříjde,tak co stím provedem?

   • Dobrá rada napsal:

    Peníze už bohužel NIKDY neuvidíte, už zbyly jen oči pro pláč a mrtvé internetové stránky. Jedině, co můžete, je zažalovat Dohnala na základě jeho podvodného jednání při seminářích v Brně, kdy zaručoval výnosy atd., což je vše natočeno na videích. Takže bude možné ho dostat do basy. Nic víc ale nedosahnete. Peníze ne. Ale to se budete muset sdružit a to neuděláte, protože jste srabi a to Hartmann s Dohnalem vědí a tak vás jen budou chlácholit, že peníze přijdou, tak dlouho, až vyměknete. :-(((

    • Pátrač napsal:

     tak přesně na to bych nesázel, Dohnal totiž neví ským má tu čest, ale my to víme….

     • swine napsal:

      Každopádně jak toho chcete využít? Má smysl nechat celou kauzu dát třeba do televize (černé ovce, Na vlastní oči apod.)? Nebo ho „zničit“ osobně? To je otázka…

 5. abc napsal:

  abych to správně pochopil, každý kdo měl peníze v all property tak je tam jen vidí elektronicky někde na učtu ale na jeho realnej mu už nikdy nepřijdou ? 😀 a allproperty se jen vymlouvá na pozastavení vyplácení nebo jak?

  • je to podvod napsal:

   Celé to fungovalo na dením připisování úroků. Podvod je v tom, že když se obchody přestaly dařit, tak se nestalo, že by se začalo upisovat jako v normálním fondu, ale ze dne na den ukončili činnost a lžou, že vrátí alespoň něco do výše prvotního vkladu. Z toho je jasné, že peníze nikdy neexistovali a Dohnal je podvodník patřící za mříže. Pokud by jste někdo věděli kde je, dejte nám vědět

   • abc napsal:

    takže ty peníze co tam někdo vložil tak hned jak tam došly už mu nepatřili a viděl je teda jen elektronicky napsany ?:) a neuvidí z toho ani vindru…

 6. worldinvest napsal:

  Apl znám. Ale dělají male procenta. A dnes jsou jiné lepší možnosti. WWI je super.Také tam mám hodně peněz. Ale člověk musí diverzifikovat a rozložit si své peníze do více platforem. Nejlepší je když se člověk stane investorem a peníze pracují pro něho. Investice je nejlepší způsob,
  jak Vám peníze přinesou zisk jeden z nejbohatších lidí světa Donald Trumh tvrdí, že k získání velkého majetku je nezbytné dělat dobré investice. A nejlepší dnes vůbec je měnoví trh FOREX. Proto je mi líto těch lidi co věřili jen v APL a vše vsadili na jednu kartu. Pokud chcete investovat doporučují.WWI http://www.wwicorporation.com/ingles/Registro.aspx?id=13538 Dale ověřeny s 14 Letou tradici je http://www.topfinancial.com/?id=Read77 A úplně nejlepší je asi http://worldinvest.zulutrade.com Obchodujte na devizovém trhu automaticky jako nikdy dřív!
  Společnost ZuluTrade pošle obchody od specialistů přímo
  na Váš FX účet, a to ZDARMA Výhody partneru zulu trade.

  Vaše peníze neposíláte na účet Vámi zvoleného tradera
  ( u Zulu trade tzv. dodavatele signálu ) ale na Váš vlastní účet který
  máte založený u vlastního brokera – Jde o tzv. řízený účet,
  jedná se o propojení Vašeho účtu s účtem Vámi zvoleného
  tradera ( u Zulu trade tzv. dodavatelé signálu ).

  Vklady a výběry na svém účtu provádí každý partner sám
  nikoliv někdo jiný

  Obchody které uskuteční Vámi zvolený trader ( u Zulu trade tzv. dodavatel signálu )
  se paralelně odehrávají na Vašem účtu
  např: nákup USD na měnovém páru USD/CZK

  Na výběr máte mnoho úspěšných traderů
  Jen si vybrat , pochopitelně v tabulkách podle úspěšnosti,
  rizik, výnosů i zkšeností.

  Jak si mohu vydělat u společnosti Zulu trade jako partner?

  Partneři společnosti ZuluTrade mohou vydělat
  100 až 1 milión USD měsíčně v závislosti na počtu klientů.

  Kdokoli se může stát ZuluTrade Partner okamžitě vyplněním
  následujícího formuláře. Jakmile se stanete Partner ,
  obdržíte adresu URL typu vašejméno.zulutrade.com,
  na které pak můžete propagovat a přivést klienty k ZuluTrade.

  Za každý lot, který vaši klienti zobchodují u ZuluTrade,
  dostanete zaplaceno 0.4 Pipy, což se rovná přibližně $3
  za lot u standardních účtů.

  Příklad standardního řízeného účtu:

  Výkon vyjádřený v % / měsíc

  2009

  2010

  Leden | Leden 0,73%
  Únor | Únor 17,16%
  Březen | Březen 13,54%
  Duben 26,60% | Duben 7,08%
  Květen 22,35% | Květen -21,45%
  Červen 33,90% | Červen
  Červenec -4,32% | Červenec
  Srpen 22,66% | Srpen
  Září 1,31% | Září
  Říjen 28,23% | Říjen
  Listopad -1,56% | Listopad
  Prosinec 13,48% | Prosinec
  ___________________________________________
  Celkem 142,65% 17,06%

  Standardní řízený účet : princip :
  účet ( investiční platforma ) se propojí s účtem zkušeného obchodníka/tradera
  obchody které uskuteční zkušený obchodník/trader se paralelně
  odehrávají na Vašem účtu.

  Odměna pro obchodníka/tradera je poplatek
  15-35 % ze zisku v závislosti na velikosti účtu.

  Zpravidla čím vyšší částka na Vašem účtu = tím menší % poplatku ze zisku
  Pozn. u zulu trade poplatky nejsou !

  Více info a registraci na: http://worldinvest.zulutrade.com
  Registrace je zdarma: Pod odkazem – Partnerství / Staň se partnerem
  Affiliate program lze využívat až za cca 24 Hod od registraci.

  • Radek napsal:

   Hezký… další podvod.

  • Petr napsal:

   Ty jsi další P… vy… která nahání lidi aby přišli o love.Takových společností známe jako genius verifield atd.Taky tu byli několik roků a zmizeli ze dne na den.Již je to samý podvod tady ty kraviny.Doporučuji naučit se obchodovat na forexu a jet na vlastní triko.Aspon vím kolik jsem přesně vydělal nebo prodělal.Jinak kdyby uvedené firmy jako apl a vwi obchodovali na forexu jak propagují tak by asi jen tak ze dne na den nezanikly bohužel.Každý dobrý broker vydělává na forexu rozumem ale totok je vše podvod bohužel

  • Petr napsal:

   Tak pane chytrý ten tvůj Topfinancial Scamnul po 14 leté tradicy jen tak ze dne na den jako slavné apl

 7. lama napsal:

  WWI je letadlo proto, že vysoké zhodnocení vkladů a vysoké provize za zprostředkování jsou s vysokou pravděpodobností financovány z vkladů nově přicházejících investorů. Jakmile přítok nových vkladů poklesne pod objem výběrů, firma přestane být schopná podílníky vyplácet. A končí. To se stalo v APL, stane se to i v WWI.
  To je holá pravda a rozsáhlé přednášky o MLM, vysvětlující dopisy Hartmana atd. na tom nic nezmění.

  • worldinvest napsal:

   Nemáte pravdu. Byl jsem osobně na setkání s majiteli WWI v ČR. Maji vytvořené dostatečné rezervy a stále tam přidávají více. Skutečně se obchoduje na FOREXU. Není to jako u hype fondu které jsou postaveny na Ponzího schéma. Společnost má své zkušené obchodníky/tradery na několik kontinentech světa a obchoduje se 24 hod denně. Neříkám, že se nemůže cokoli stát. Ale po setkání mě to hodně přesvědčilo. Mám totiž na lidi čích. Vím,že vyplácí už od roku 2008 a čím více lidi bohatne ne jenom v ČR. Osobně jsem se s několika lidmi nejdříve setkal než jsem investoval. Kdo chce nějaké info rád poskytnu na email: read.g@seznam.cz

 8. wwicorporation.com napsal:

  Podle posledních zprav by se mělo vše začít již brzy vyplácet. No důvod krachu byl, že investoři začali hromadně vybírat. Investoři se lekly že Dubaii je v krizi. Ale zkutečnost byla i taková, že poplatky atd byli moc velké a vyplatilo se to jen velkým investorům.Proto také proto hodně lidi i přešlo ze svými investicemi do WWI Corporation Group. Kde nejsou žádné poplatky. A společnost má vytvořené dostatečné rezervy, aby se tohle nestalo. Kdo chce vědět více můžete mě kontaktovat na tel. 777133553

  • lama napsal:

   jasně, WWI je to pravé…..to je neuvěřitelný, sotva se spálíte v APL, lezete do dalšího letadla. To už je asi spíš diagnóza, ne?

   • www.wwicorporation.com napsal:

    No zřejmě někdo neví co je multilewelmarketing a co Letadlo. Prostřednictvím referenčního marketingu, MLM,nebo mnohoúrovňového prodeje, se dá prodávat cokoliv. Například prášky na praní, kosmetika, vitamíny,pojíštění,půjčky atd. či investice.

    Podstatnou prodeje formou referenčního marketingu je to, že zisk nemáte jen z toho, co sami prodáte, ale i z toho, co prodají další lidé, které jste do systému zapojili. Různé systémy mají různé formy odměňování za to, že pro firmu vybudujete odbytovou síť, ale základní princip fungování je vždy stejný.

     Více než 56 milionů lidí je zapojeno do tohoto odvětví na celém světě.
     Více než $100 bilionů tržby za poslední rok.
     Možnost podnikaní ve více než 100 zemích.
     Odvětví, které vzrostlo o 90% za posledních 10 let.

    Referenční marketing nebo-li MULTI-LEVEL-MARKETING a (MLM) konečně dosáhl respektu. Byl navržen na Nobelovou cenu. Vyučuje se na Harvardské obchodní univerzitě a Stanfordský výzkum jako i žurnál Wall Streetu vyhlásili, že 50-65% všeho zboží a služeb bude již v brzké době prodáváno prostřednictvím MLM. Tohle je Multi-bilionový dolarový průmysl a z 500.000 amerických milionářů celých 20% (100.000) získalo své bohatství za posledních pár let, a to díky MLM. A co více! Statistiky ukazují, že 45 lidí se denně stává milionáři právě díky MLM.Na MLM – víceúrovňový způsob prodeje – narážíme velmi často v běžném životě, a to aniž bychom to nějak zvlášť vnímali a ještě častěji se do něj zapojujeme, aniž bychom si to vůbec uvědomovali. Systém je prostý a všichni ho používáme. Pokud jsme spokojeni s nějakým zbožím nebo službou, řekneme o tom svým známým, ti zase svým známým a ti zase dalším. Běžná praxe. A přesně na tomto principu je založen MLM. Samozřejmě, všechno se dá zneužít a právě proto, že je tento princip tak jednoduchý, našli a najdou se podvodníci, kteří ho využívají ke svému neserioznímu obohacení. Proto je MLM tak často spojován s označením letadlo (nebo pyramida) a již předem zatracován. Avšak každý, kdo se zamyslí, velmi rychle odliší seriozní MLM od letadla. V letadle za své peníze (často tisícové částky) získáme např. pár stránek s radami jak se stát úspěšnými v podnikání, a ty dále „prodáváme“. Produkty jsou různé, výsledek stejný. Za spoustu peněz jsme koupili něco, co má hodnotu pár korun a pokud chceme získat své peníze zpět, nezbývá nic jiného, než v podvodu pokračovat. Další příklad jsou tzv. REPORTY. Tam se nejedná o tisícové částky, ale princip stejný. To jsou ty – jakoby legální. Naprosto nelegální je způsob praktikovaný v devadesátých létech: „pošli 400 – 1000 Kč na adresu a pod. V těchto „letadlech“ nebo „pyramidách“ se mají dobře jen ti co jsou na špici a zapojený dav jenom paběrkuje nebo je ve ztrátě. Když se vám to příčí a do systému jste se zapojili, peníze oželíte. Koupili jste si životní zkušenost. Už víte, že seriozní MLM nabízí také seriozní produkt a hlavně seriozní jednání. Hned zpočátku se dozvíte všechny informace o firmě, produktu, výši Vašich investic, způsobu odměňování atd. Na všechny otázky dostanete jasnou odpověď. Není nic úmyslně, v rámci obchodních praktik, zamlžováno. V takovém případě se můžeme oprostit od předsudků a bez obav se pustit do práce. Proč si nevydělat doporučováním? Různé firmy nás k tomu přímo vyzývají a odměňují nás za nově získané klienty.Knižní klub – součástí katalogu je přihláška nového člena, za jehož získání dostanete prémii ve formě knih zdarma (členství minimálně po dobu dvou let)

    T-Mobile – po podpisu smlouvy (na dobu určitou) s vámi získaným novým zákazníkem, neplatíte jeden měsíc paušál (akce pro tarifní zákazníky)

    Quelle, Neckermann, Vitaland, Magnet, Starkl – za nového zákazníka obdržíte dárek.

    Tak by šlo jmenovat další a další příklady.

    Napadlo Vás snad někdy, že se jedná o letadlo? Troufám si tvrdit, že ne. Nemáte k tomu přece žádný důvod. Dopředu jste věděli co musíte udělat a co za to získáte – za zprostředkování nového zákazníka – odměnu.

    Na závěr můžu říct jen na obhajobu WWI, že je na každém zda do obchodu dovede další investory. Nikdo nikoho nenutí.Firma MLM využívá jen jako možnost reklamy.

    • Dohnal napsal:

     Jenže takhle jsme to nedělali. Kdyby tomu tak bylo, tak by nyní Christian pouze udělal stop stav, a udělal datumovku kdy kdo dostane všechny své peníze včetně zisků, jak jsem mnoha klientům i vyloučeným stokrát slíbil. Prostě podle toho, jak by nám chodili peníze na naše účty. Pokud by se nějáká pohledávka stala nedobytnou, prostě by se udělal červený řádek na -3000euro a bylo by to korektní a správné. Ale my jsme potřebovali ty lidi okrást, a teď už jen hrajeme o čas.

    • chk napsal:

     ja ti dam 100 bilionu! holt nekdo opisuje anglickou verzi a nepremysli u toho…
     zdravim vymytej mozek!

    • ja napsal:

     souhlas, tohle je cinnost VSECH financnich poradcu, at je to finez, ovb, allproperty atd… vsichni jen preprodavaji neci produkt a zijou vlastne jen z tech poplatku, zakaznik nakonec vzdy zaplace.

  • Petr napsal:

   se musím smát jaký to lidi jsou idioti

 9. polygon napsal:

  Všichni vědí že je to podvod, ale ČNB se zmůže pouze na varování.

 10. bohac napsal:

  co blbnete ja nastoupil jeste na letisti a nemuzu si stezovat, vila v recku, vila ve spanelsku a duchod dobrej a do duchodoveho veku jeste nekolik desitek let, takze devcata, slunce, plaz a alkohol! Lamky.

 11. podvodapl@centrum.cz napsal:

  Dobrý den,
  hledáme informace o českém řediteli této pyramidy. Jedná se o Karla Dohnala. Jeho podobu můžete vidět zde. http://www.stream.cz/video/475318-2009-10-11-seminar-bccb-apl-1-cast detaily tváře jsou ideální okolo 22 minuty. Info prosím na podvodapl@centrum.cz

  • reditel partners napsal:

   spatnej pokus o reklamu na seminar, neda se na to koukat jak tam ta pani furt neco mele nacistickou mluvou! Jo a muzes se pokus kontaktovat toho managera pres policii a ne pres internet, lamko!

  • KD napsal:

   Již několikrát jsem Vás upozornil, aby jste mě přestal osočovat. Po dohodě s právníkem na Vás podávám trestní oznamení. S pozdravem Karel Dohnal

   • Gekko napsal:

    Kecko. Určitě na to tvý letadlo nemáš ani pilotní licenci.

    • poslední instance napsal:

     On se nám bude ještě vztekat, místo toho aby plnil dohody tak si pouze čte v diskuzích a všem se směje, no jenom aby mu ten úsměv vydržel nadlouho, co to bude jedno trestní oznámení vůči 10.000 oznámení???

   • Nevyspalý napsal:

    Koukám, Kadle, že nemůžeš klidně spát, co?
    No já taky ne, když si vzpomenu, co jsem do tebe narval peněz! :-(((

   • taky investor napsal:

    Karle,…Uvést jinného občana v omyl a jeho omylu využít k obohacení.. a td a td ty zákony sou starý jak svět sám.A myslím si že je nějakej zákon o vyvádění peněz mimo aktivity státu, což je také..no a zacházení s osobními údaji tam sou taky palby …opravdu VY chcete podávat trestní oznámení??

   • swině napsal:

    Vážený KD. Já vstoupil do tohoto svinstva díky jedné fanaticky nadšené známé (které bych tímto také rád plivnul do xichtu). Díky vidině bohatství jsem si půjčil peníze, které teď musím splácet bance a přežívám z měsíce na měsíc. Neboj se, Karle. Na každou svini se vaří voda a my si tě dříve nebo později najdeme… 🙂

   • tenkrát napsal:

    ty sy to ještě vodsereš svině

  • Franta napsal:

   Karle Dohnale tvá drzost nezná mezí, rád bych viděl tvého právníka.To je zase podobné tlachání jako na těch Vašich seminářích.Jsem rád, že jsem nic do tohoto nesmyslu neinvestoval. Být klientem tak bych si tě určitě vyhledal a zajímal bych se kde jsou mé investice.Karle kolik bereš prášků na spaní asi moc, ale dej pozor na předávkování. Doufám, že dopadneš jako Smetka /H-Systém/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.