CZK/€ 25.330 -0,12%

CZK/$ 23.428 +0,00%

CZK/£ 29.594 -0,04%

CZK/CHF 26.427 -0,66%

05. 09. 2018

0 komentářů

Subjekty:

ZPÁTKY DO LAVIC: ŠKOLÁCI DOSTANOU OD ČESKÉ POJIŠŤOVNY DVOJNÁSOBEK

 

S příchodem nového školního roku nabídne Česká pojišťovna výhodnější podmínky rodičům, kteří pojistí své nezletilé děti. Nově pojišťovna vyplatí dvojnásobné pojistné plnění v případě, že se dítě zraní ve škole nebo při dopravní nehodě. Benefit s názvem „Zpátky do lavic“ platí pro smlouvy sjednané od 1. září do konce listopadu.

Loading 

Návrat do školních lavic je tradičně spojený s rostoucím počtem dětských úrazů. Od září proto nabízíme dvojnásobné krytí u všech úrazů, které se stanou dětem ve škole nebo v důsledku dopravní nehody,“ vysvětluje Markéta Filová, manažerka produktového managementu životního pojištění České pojišťovny.

Benefit ve formě dvojnásobného pojistného plnění mohou rodiče uplatnit do ukončení středoškolského vzdělání dítěte – nejpozději však do 26 let, kdy dojde k ukončení dětského pojištění. Zvýhodněné podmínky získá každý, kdo pořídí životní pojištění dítěti do 17 let. Benefit není podmíněn sjednáním žádného připojištění, platí tak pro všechny děti, které jejich rodiče pojistí mezi zářím a listopadem v rámci produktu Můj život. Samotné plnění z benefitu se váže na ta rizika, která jsou v dané smlouvě sjednána.

Vyšší vyplacené plnění může pomoci s nákladnější léčbou úrazů a umožní také finančně překlenout situaci, kdy jeden z rodičů musí zůstat se zraněným dítětem doma a přichází tak o část příjmu,“ doplňuje Markéta Filová.

Životní pojištění Můj život pro děti pokrývá všechny obvyklé typy nemocí i úrazů. Navíc zahrnuje i výplatu prostředků na pokrytí výpadku příjmu od desátého dne ošetřování či asistenční službu, která pomůže třeba s umístěním pacienta do prestižního rehabilitačního zařízení. Pojištění je možné sjednat v rizikové i investiční variantě. 

REKLAMA

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Přehledně o daňovém přiznání za rok 2023. Na jaké slevy a odpočty máte nárok?

Blíží i povinnost podat daňové přiznání za předešlý rok. V tom si lze díky daňovým úlevám snížit daňový základ, nebo přímo vypočtenou daň. Nicméně některé slevy na vypočtené dani, jako školkovné či slevu pro studenta, budou moci daňoví poplatníci nyní využít naposledy, protože od příště je již ruší […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

22. 02. 2024

Platba paušální daně a výše invalidního důchodu

Živnostníci a podnikatelé plnící si své daňové povinnosti platbou měsíční paušální daně minimalizují své daňové starosti a povinnosti. Jaký vliv však má platba paušální daně na případný invalidní důchod prvního a druhého stupně, dřívější částečný invalidní důchod? Podívejme se na praktické výpočty.

Text: Petr Gola

Foto: Shutterstock

21. 02. 2024

Velký přehled finančních novinek pro rok 2024 – dominuje zajištění na penzi

Zákonodárci se v závěru loňského roku činili a od 1. ledna platí, nebo v průběhu roku platit začne řada změn. Týká se to hlavně spoření na penzi a vzniku dlouhodobého investičního produktu (DIP), ale i hypoték, povinného ručení nebo stavebního spoření. Podívejte se přehledně na jednotlivé změny.

Text: Redakce

Foto: Pixabay

06. 02. 2024


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *