Pátek 22. ledna. Svátek má Slavomír.

Zaměstnanci Sberbank CZ splnili více než 110 vánočních přání

Banky 18.12.2017 | 10:08 0 Komentářů

Zaměstnanci Sberbank CZ plní vánoční přání dětem a seniorům. Klientům domovů seniorů či dětem pobývajícím v azylových domech pro matky s dětmi nakoupili přes 110 dárků, o které si napsali Ježíškovi. Na Štědrý večer si tak rozbalí vytouženou panenku s kočárkem, stavebnici Lego či autodráhu, ti starší nejčastěji pěknou knížku, kosmetiku nebo rádio.

Jedná se o tradiční předvánoční akci Sberbank CZ, kdy její zaměstnanci obdarovávají ty, kteří se nacházejí v těžké životní situaci či jim nemá jejich přání kdo splnit. Letos banka vybrala spolu s Charitou ČR pět domovů pro seniory a pro matky s dětmi v tísni. „Zaměstnanci si vánoční přání rozebrali během chvíle a pak již každý osobně vytoužený dárek pořídil. Celkem udělají radost 113 dětem a seniorům, kterým balíčky s překvapením rozvezou pod vánoční stromek,“ říká Radka Černá, mluvčí Sberbank CZ.

Letos tým banky obdaroval Azylový dům pro matky s dětmi – Centrum „PRO“ Boskovice, Domov pokojného stáří Kamenná – Brno, Domov pro matky s dětmi Hodonín, Domov pokojného stáří – Domov sv. Vavřince Liberec, Domov pro matky s dětmi v tísni Domažlice.

Sberbank CZ dlouhodobě rozvíjí společensky zodpovědné podnikání. Spravuje vlastní nadační fond, z něhož přispívá především na menší projekty, které se snaží zpříjemňovat život a přinášet radost konkrétním lidem. Podporuje též dobrovolnictví zaměstnanců, podílí se na ochraně životního prostředí a obnově krajiny, financuje veřejně prospěšné projekty. Sberbank CZ se též stala druhou nejlepší GEEN Zelenou bankou 2016, a to za šetrný vliv podnikání firmy na životní prostředí.

Tisková zpráva Sberbank CZ, a.s.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.