CZK/€ 23.745 +0,13%

CZK/$ 22.219 +0,64%

CZK/£ 27.482 +0,03%

CZK/CHF 24.413 -0,24%

10. 10. 2018

0 komentářů

Subjekty:

Vrcholoví manažeři, kteří odešli z Partners, vstoupili do SIRIUS Finance. Na trhu finančního poradenství chtějí konkurovat profesionalitou i akciovým programem

 

Společnost SIRIUS Finance přichází na trh finančního zprostředkování s ambicí stát se jeho „nejzářivější hvězdou“. V následujících 12 měsících má v plánu dosáhnout provizního obratu ve výši 300 mil. Kč a spolupracovat s 400 poradci.

Loading 

„Naší zásadou je, že lidé, kteří firmu tvoří, ji také ve stejném poměru vlastní. Až se na trhu plně etablujeme, budou poradci a manažeři vlastnit v SIRIUS Finance 65 procent akcií,“ říká generální ředitelka SIRIUS Finance Vladislava Cisarzová a dodává: „Základní vstupenkou do firmy budou morálka a osobní etika. Férovost nebude v SIRIUS Finance jen líbivým marketingovým nástrojem, ale půjde o nedotknutelné pravidlo, jehož dodržování bude striktně vyžadováno.“

Svůj rozvoj bude SIRIUS Finance stavět mimo jiné i na podporování talentů při jejich cestě k profesionalitě. Zásadní je nový styl fungování při zajišťování kvalitní služby spočívající v přesně stanovených rolích, náplních práce a kompetencích v řadách poradců. Ti budou pracovat v týmech s jasnou úlohou tak, že se každý bude věnovat vždy konkrétní části portfolia či služby, ve které je odborníkem. Tímto bude garantována stěžejní kvalita, znalost a komplexnost poskytovaná klientovi k jeho maximální spokojenosti.

 

Velkou konkurenční výhodou pro SIRIUS budou také pokročilé technologie použité v IT a servisních nástrojích pro práci poradců. Tato oblast bude doménou Petra Chmelaře, který též nově přichází do nejužšího vedení společnosti. Kromě financí se specializuje právě na technologické inovace, které budou v nové podobě firmy vyvíjeny pod jeho vedením.

REKLAMA

Firma chce také těžit z úzké spolupráce s renomovanou hypoteční makléřskou firmou GEPARD Finance. Její vlastníci, mimo jiné Jan Kruntorád a Adolf Červinka, jsou původními zakladateli SIRIUS Finance. Obě společnosti nyní plánují využívat co možná nejvíce synergických efektů a navzájem se podporovat v dalším růstu. „Přidanou hodnotou SIRIA pro GEPARD je možnost nabídnout klientům komplexní portfolio a řešení financí v celé jejich šíři. Tím celý klientský kmen ochráníme a stabilizujeme.” říká Červinka.

„Poselstvím a cílem firmy SIRIUS Finance je stát se renomovaným a zodpovědným průvodcem klientů ve finančním světě, spravedlivým partnerem i podnikatelskou oporou pro své kolegy v poradenské síti a férovým i respektujícím obchodním partnerem finančních institucí,“ uzavírá ředitelka SIRIUS Finance Vladislava Cisarzová.

 

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Jaké společnosti na Nasdaq se nyní vyplatí sledovat?

Index Nasdaq, který zahrnuje více než 2500 akcií obchodovaných na stejnojmenné burze, se stabilizoval nad 12 255,95 bodů. To znamená konec medvědího trendu pro tento vysokotechnologický benchmark“Medvědí“ trend na Nasdaqu trval 138 obchodních dní, což je nejdelší období poklesu od roku 2008, kdy prodeje převládaly po dobu […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

01. 06. 2023

Stanou se akcie AI společností nejchytřejší technologickou investicí pro běžné investory?

Umělá inteligence (AI) způsobuje revoluci v různých odvětvích a mění způsob našeho života a práce. Od samořídících aut po osobní asistenty, jako jsou Siri a Alexa, se AI stává nedílnou součástí našeho každodenního života. Tato technologie přitahuje velkou pozornost investorů, kteří hledají další velkou investiční příležitost.

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

30. 05. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *