CZK/€ 24.365 -0,12%

CZK/$ 23.487 +0,26%

CZK/£ 28.369 -0,06%

CZK/CHF 24.774 -0,30%

02. 02. 2016

0 komentářů

Subjekty:

Účet Plus a Online Půjčka od Zuno oceněny v soutěži Finanční produkt roku

 


 

Účet Plus i Online Půjčka od Zuno jsou u klientů velmi oblíbené a žádané produkty, které dlouhodobě získávají přední místa v soutěžích a hlasováních.

Účet Plus od Zuno, který můžou mít klienti zdarma, nabízí například výběry nad 1000 Kč ze všech bankomatů v ČR i po celém světě zdarma. Stačí zaplatit kartou víc než 3000 korun měsíčně. Klienti s Účtem Plus můžou mít na spoření jednu z nejvyšších úrokových sazeb na trhu, a to 1,5 %.

Online Půjčku od Zuno jde vyřídit elektronicky, tedy rychle a jednoduše. Úroková sazba začíná na 6,9 % ročně. Stačí, když žadatel vyfotí potřebné dokumenty aplikací, kterou si bezplatně stáhne třeba na mobilní telefon či tablet. Ty pak odešle, a pokud je v rámci posouzení vše v pořádku, může mít žadatel peníze na rychle na účtu. Zájemci o půjčku tak prakticky odpadá jakékoliv papírování.

Online Půjčka je bez poplatků a bez ručitele. Peníze z této půjčky může klient využít na cokoliv. Vypůjčit si může až půl milionu korun. 

Hodnotitelem Finančního produktu roku je analytická společnost Scott & Rose. Hodnocení vychází z průběžných výsledků online žebříčků nejlepších finančních produktů, které tvoří obsah portálu Finparáda.cz.

REKLAMA

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Na konci roku si nezapomeňte zkontrolovat své finanční produkty

Na konci roku si nezapomeňte zkontrolovat své finanční produkty

Rok 2020 se chýlí ke konci. Změnilo se toho hodně, ale jako každý rok by klienti stavebních spořitelen neměli zapomínat na stavební spoření. Stavebko je specifický finanční produkt v tom, že je v podstatě jedno, kdy peníze na účet vložíte, na státní podporu dosáhnete. Na konci roku […]

Text: František Veselý

28. 12. 2020


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *