CZK/€ 25.425 -0,14%

CZK/$ 23.531 -0,41%

CZK/£ 29.689 -0,34%

CZK/CHF 26.703 -0,46%

30. 11. 2023

0 komentářů

U mBank si nyní mohou i neklienti sjednat půjčku kompletně online

 

mBank nově nabízí i pro neklienty možnost sjednávání půjček kompletně v online prostředí. Dříve zájemci museli smlouvu podepsat v pobočce banky nebo prostřednictvím kurýra. Nyní stačí podat žádost a pomocí své bankovní identity ji potvrdit. Celý proces tak proběhne nepřerušeně například z pohodlí domova.

Loading 

„Jde o další krok ve vylepšování úvěrových procesů, které se dlouhodobě snažíme zjednodušit a zdigitalizovat,“ říká Kateřina Veselá, manažerka týmu nehypotečních úvěrů mBank.

Ověření přes bankovní identitu je velmi jednoduché, navíc ji mají klienti desíti českých bank zřízenou automaticky. Svou totožnost tak potvrdí jednoduše stejným způsobem, jako by se přihlašovali do internetového bankovnictví. Bankovní identita funguje jako taková digitální občanka a její využití tak plně nahrazuje návštěvu a ověření identity klienta na pobočce.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Velký přehled finančních novinek pro rok 2024 – dominuje zajištění na penzi

Zákonodárci se v závěru loňského roku činili a od 1. ledna platí, nebo v průběhu roku platit začne řada změn. Týká se to hlavně spoření na penzi a vzniku dlouhodobého investičního produktu (DIP), ale i hypoték, povinného ručení nebo stavebního spoření. Podívejte se přehledně na jednotlivé změny.

Text: Redakce

Foto: Pixabay

06. 02. 2024


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *