CZK/€ 24.295 -0,12%

CZK/$ 23.007 -0,52%

CZK/£ 28.268 +0,19%

CZK/CHF 24.651 +0,20%

26. 04. 2016

0 komentářů

Subjekty:

Top-Pojištění.cz získává zázemí silné banky

 


 

  • V horizontu pěti let má banka v plánu společnost zvětšit téměř čtyřikrát. Prioritou je pro ni zachovat nezávislost portálu a dopřát klientům maximální možný servis.

  • Top-Pojištění.cz se specializuje na online srovnávání nabídek pojištění. Na českém trhu funguje více než 10 let a má 270 tisíc klientů. 

    Naší strategií je se co nejvíce přiblížit zákazníkům. Chceme, aby v centru dění byl za každé situace právě klient a byl vždy výhodně a správně pojištěn. S touto myšlenkou kupujeme portál Top-Pojištění.cz,“ říká Marek Ditz, člen představenstva skupiny ČSOB a vrchní ředitel pro oblast Specializované bankovnictví a pojištění a dodává: „Snažíme se, aby naše produkty pro klienty byly vždy těmi nejvýhodnějšími. V případech, kdy tomu tak není, chceme klientům umožnit, aby si díky našemu nezávislému srovnání sjednali produkt i jinde. Je důležité, aby si klient z jednání s námi odnesl ten nejlepší produkt spolu s nejlepším možným zážitkem.“

ČSOB kupuje Top-Pojištění.cz s cílem portál nadále udržet na pozici nejkomplexnějšího srovnávače pojištění, který nyní shromažďuje nabídku 19 pojišťoven včetně ČSOB Pojišťovny. Jejím záměrem je nabídnout korektní srovnání pojistných produktů, včetně vlastních, s produkty konkurenčními. Ambicí ČSOB je portál dále rozvíjet a poskytovat tak klientům služby dle jejich vlastního výběru. „Jsme si vědomi velkého potenciálu, který srovnávač Top-Pojištění.cz skýtá a jeho rozšíření téměř čtyřnásobně vidíme jako reálný plán do budoucna,“ uzavírá Marek Ditz.

Společnost Top-Pojištění.cz si dlouhodobě drží post největšího prodejce cestovního pojištění na českém trhu. Vyniká také v oblasti povinného ručení a havarijního pojištění. „Spojení s bankou, která patří mezi největší poskytovatele finančních služeb na českém trhu, bylo dalším přirozeným krokem,“ vysvětluje Tomáš Voharčík z Top-Pojištění.cz.

REKLAMA

Nejde přitom o první případ, kdy ČSOB svým klientům nabídla možnost férového srovnání podmínek vybraných produktů. Na podobném principu funguje již řadu let i Patria Direct, díky které má klient možnost vybírat si na jednom místě z investičních produktů více společností včetně ČSOB.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Jak umělá inteligence promění finanční sektor?

Umělá inteligence (AI) má potenciál významně transformovat odvětví finančních služeb. Finanční instituce však prozatím teprve převážně hledají vhodné oblasti nasazení AI. Jak mohou zajistit odpovědné nasazení umělé inteligence a získat z ní odpovídající benefity, a současně efektivně překonat související rizika?  

Text: Filip Kučera

30. 06. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *