Čtvrtek 22. dubna. Svátek má Evžénie.

Společnost Colosseum zařadila do svého portfolia ve službě Automatické Investiční Strategie novou investiční strategii

Společnost Colosseum, a.s. uvedla na finanční trh ve druhém týdnu letošního roku novou investiční strategii Bonusové certifikáty. Bonusové certifikáty se řadí mezi strukturované produkty, které představují skupinu investičních nástrojů „šitých na míru“ konkrétním potřebám investora. Pomocí strukturovaných produktů může investor obsáhnout celé spektrum příležitostí na finančních trzích od konzervativních po velmi dynamické. 

„Zařazením nabídky investiční strategie Bonusové certifikáty chceme rozšířit portfolio nabízených produktů a služeb. Výhodu pro klienta spatřujeme v možnosti investice již od 30 000 CZK a unikátní struktuře s možností fixních výnosů na rostoucích, stagnujících i mírně klesajících trzích,“ říká Boris Tomčiak, vedoucí oddělení Asset management.

Společnost Colosseum patří mezi nejvýznamnější české nebankovní obchodníky s cennými papíry. Již od svého vzniku v roce 1997 je na českém trhu lídrem v oblasti investování do komodit a finančních derivátů. Colosseum nabízí širokou paletu služeb od zprostředkování burzovních obchodů do akcií, komodit, měn a derivátů po celém světě, přes poradenství až po správu aktiv profesionálními portfolio manažery. Právě správa aktiv je stále rostoucí částí byznysu společnosti, kde zúročuje dlouholeté investice do vývoje vlastních investičních strategií. Společnost klade důraz na poskytování kvalitních služeb s přidanou hodnotou a vysoce individuální přístup ke klientům. Je členem Asociace pro kapitálový trh.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.