Neděle 18. dubna. Svátek má Valérie.

Společnost Colosseum se stala jedním z hlavních partnerů konference „CASHFLOW SUMMIT“

Společnost Colosseum, a.s. se stala partnerem již 2. ročníku největší nezávislé investiční konference na Moravě s názvem „Budoucnost alternativního investování aneb jak investovat v roce 2015? – CASHFLOW SUMMIT“. 

Konference se konala dne 16. 5. 2015 v BEA Centrum Olomouc. Cílem konference bylo přiblížit účastníků alternativní formy investování a aktuální stav ekonomiky. Na konferenci vystoupili přední ekonomové, podnikatelé a investoři. Konference se zúčastnilo více než 200 hostů.

Společnost Colosseum reprezentoval makroekonom František Bostl, prezentací na téma „Současný svět pohledem makroekonoma“.

„Cashflow Summit 2015 pro mne byl příležitostí zúčastnit se po dlouhé době konference mimo území Prahy. Samotný průběh celé akce byl velice zajímavý, ať už z pohledu organizačního, tak i po stránce odborné. Na základě ohlasů řečníků i účastníků věřím, že letošní ročník jistě nebude poslední, a doufám, že i příště bude mít naše společnost možnost se akce zúčastnit v pozici partnera.“ říká František Bostl, makroekonom společnosti Colosseum.  

Společnost Colosseum patří mezi nejvýznamnější české nebankovní obchodníky s cennými papíry. Již od svého vzniku v roce 1997 je na českém trhu lídrem v oblasti investování do komodit a finančních derivátů. Společnost nabízí širokou paletu služeb od zprostředkování burzovních obchodů do akcií, komodit, měn a derivátů po celém světě, přes poradenství až po správu aktiv. Právě správa aktiv je stále rostoucí částí byznysu společnosti. V roce 2014 společnost zvítězila ve veřejném hlasování ankety Broker roku a v posledních letech získala i nejvyšší možné ratingové hodnocení AAA/Excelentní, čímž se zařadila mezi nejstabilnější společnosti v České republice. V roce 2014 se rovněž stala členem Asociace pro kapitálový trh České republiky (AKAT).  Společnost klade důraz na poskytování kvalitních služeb s přidanou hodnotou a vysoce individuální přístup ke klientům. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.